12:24 23.08.2021
Новини
До Катеринополя на святкування 30-річчя Незалежності України, Дня Державного Прапора України та Дня селища завітали поважні гості - голова Звенигородської районної ради Сергій Струк, голова Звенигородської районної державної адміністрації Юрій Піковський, Ватутінський міський голова Олександр Заборовець та наші земляки Василь Фурман, член ради Національного Банку України, Костянтин Дубінін, підприємець та В'ячеслав Гнатюк, голова Управління державної пенітенціарної служби України в м.Києві та Київській області.
Селищний голова Володимир Коваленко вшанував пам'ять загиблих учасників АТО
Напередодні Дня Незалежності України селищний голова Володимир Коваленко відвідав могили учасників АТО, що знаходяться на кладовищах Катеринопільської територіальної громади.09:01 23.08.2021
З нагоди відзначення 30-ї річниці з Дня незалежності України, Дня Прапора та Дня селища Катеринопіль відбулося покладання квітів до пам'ятних знаків у Катеринополі.
08:50 23.08.2021
Привітання з Днем селища Катеринопіль
Шановні катеринопільчани та гості селища! Прийміть найщиріші вітання з нагоди прекрасного свята - Дня селища Катеринопіль.07:28 22.08.2021
До уваги жителів та гостей Катеринопільської територіальної громади!
11:46 21.08.2021
Увага!Відбудуться футбольні матчі!
22 серпня о 10:00 годині на стадіоні "Колос" смт Катеринопіль відбудеться турнір з міні футболу серед дітей 10-12 років. Участь у футбольних змаганнях візьмуть дитячо-юнацькі спортивні школи Катеринополя, Звенигородки, Єрок та м.Бершадь Вінницької області.11:45 21.08.2021
24 серпня наша держава святкує 30-ту річницю незалежності України, тому просимо привести в належний санітарний стан прилеглі території для забезпечення підтримки чистоти і порядку в смт Катеринопіль.
09:00 21.08.2021
Команда ДЮСШ Катеринопіль отримала перемогу у Звенигородці
Сьогодні в м.Звенигородка відбувся турнір з міні-футболу присвяченого 30-й річниці з Дня Незалежності України. Участниками змагань були команди: ДЮСШ Звенигородка-1, ДЮСШ Звенигородка-2, ДЮСШ Городище, ДЮСШ Катеринопіль. В першій грі Катеринопіль-Звенигородка-2 рахунок 3-0 на нашу користь. Хет-трик виконав Лановенко Владислав. В другій грі наша команда обіграла Городище з рахунком 2-0. Голи забили: Храновський Богдан та Боянов Олександр. В третій грі з командою Звенигородка -1 рахунок 3-0. Голи забивали Лановенко Владислав, Севастьянов Оскар, Ричков Данило. За результатами футбольного турніру команда Катеринопільської ДЮСШ зайняла 1 місце, Звенигородська ДЮСШ-1 зайняла 2-місце, Городищенська ДЮСШ зайняла 3- місце. Вітаємо нашу команду з перемогою та бажаємо їм і надалі захоплюючих матчів і переможних ігор! Тренеру команди Анатолію Дубовцеву дякуємо за підтримку, мотивування та навчання юних футболістів!20:30 20.08.2021
У селищній раді відбулося засідання виконавчого комітету
18 серпня 2021 року в сесійній залі Катеринопільської селищної ради відбулося засідання її виконавчого комітету, в якому взяли участь члени виконкому, керівники комунальних підприємств та закладів, структурних підрозділів апарату селищної ради та її виконавчих органів.16:17 19.08.2021
Запрошуємо на благодійну книжкову ярмарку!
15:30 19.08.2021