Катеринопільська територіальна громада
Офіційний веб-сайт Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області

Консультації з громадськістю щодо перейменування смт Катеринопіль

Звіт про результати проведення консультацій з громадськістю щодо перейменування смт Катеринопіль Звенигородського району Черкаської області

І. Організатор проведення консультацій з громадськістю - Катеринопільська селищна рада Звенигородського району Черкаської області.

17:03:44 11.01.2024

Електронне опитування щодо перейменування Катеринополя

   Катеринопільська селищна рада запустила процес електронних консультацій з громадськістю у формі опитування через платформу E-DEM.     Одночасно проводиться опитування шляхом заповнення Анкети в Пунктах опитування (у приміщеннях ЦНАП, бібліотеки, будинку культури).    Кожен обирає зручний для себе спосіб участі в обговоренні і може проголосувати лише один раз.    Тема опитування: перейменування смт Катеринопіль на виконання деколонізаційного   Закону № 3005-ІХ від 21.03.2023.     Мета: врахувати думку населення для подання до Верховної Ради України пропозиції щодо перейменування смт Катеринопіль.    Як стати учасником: якщо Вам є 18 років, маєте реєстрацію місця проживання (прописку) в смт Катеринопіль, візьміть участь у електронному опитуванні за посиланням: https://consult.e-dem.ua/7122255100 . Це перше електронне опитування, яке реалізує селищна рада. Для участі необхідно зареєструватися на платформі E-DEM й авторизуватися за допомогою BankID, сервісу Дія.Підпис чи е-підпису.  ‼️Електронне голосування буде проходити до 08 січня 2024 року (включно)‼️      Запрошуємо всіх небайдужих до участі!  Коментарі у соцмережах при проведенні громадських обговорень до уваги не беруться! 

09:45:29 27.12.2023

Інформаційне повідомлення про початок проведення І етапу консультацій з громадськістю щодо перейменування смт Катеринопіль

        Катеринопільська селищна рада оголошує початок проведення І етапу консультацій з громадськістю щодо перейменування смт Катеринопіль Звенигородського району Черкаської області:

17:08:26 11.12.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора