14:37 26.07.2024
Новини
В рамках підготовки до чергової 43 сесії Катеринопільської селищної ради VIII скликання 25 липня відбулося засідання постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, містобудування, екології, охорони навколишнього середовища під головуванням Віталія НАГОРНОГО.
https://rada.info/upload/users_files/34393423/fde82ada6a9be3d7fc3b9410661c3e0b.ppt
15:23 25.07.2024
https://rada.info/upload/users_files/34393423/3fca1f2964ada3c80016373e8d9c771c.ppt
15:21 25.07.2024
Вітання з Днем фінансового працівника
Шановні працівники та ветерани фінансової галузі!10:18 24.07.2024
У Катеринопільській громаді відбулася робоча нарада, на якій селищний голова Володимир Коваленко разом із старостами та діловодами старостинських округів громади, а також керівниками виконавчих органів, детально обговорили ряд важливих тем.
16:53 23.07.2024
Колишнім військовослужбовцям – безкоштовне навчання
Від початку війни багато українців набули статусу учасників бойових дій. Держава ініціювала ряд спеціальних програм та сервісів, спрямованих на допомогу захисникам та членам їх родин. Один з них – експериментальний проєкт з організації професійного навчання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни в закладах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.15:27 22.07.2024
До вихідних в області утримається комфортна літня погода
Черкащина подолала період нестерпної спеки з аномально високими температурами. У вихідні середньодобова температура знизилася на 5-7º та наблизилася до кліматичної норми цього часу. У найближчі дві доби прогнозуємо переважно сонячну, спокійну та суху погоду. Температура вночі 14-19º, вдень 25-30º. Про це інформує начальник обласного гідрометцентру Віталій Постригань.14:37 22.07.2024
Триває моніторинг надійності роботи енергетичних господарств соціально важливих об’єктів
Держенергонагляд, на виконання доручення Міністерства енергетики України, тримає на контролі процес підготовки систем енергопостачання соціально важливих об’єктів, які забезпечують життєдіяльність громад, до роботи у випадку позаштатних ситуацій. Йдеться про заклади охорони здоров’я, освіти, соціальної сфери та державних установ, які визначені Київською міською та обласними держадміністраціями пріоритетними.14:36 22.07.2024
З невимовним сумом колектив Катеринопільської селищної ради сприйняв страшну звістку про передчасну смерть нашої дорогої колеги,
начальника відділу комунікацій, зовнішніх зв'язків
та проектної роботи апарату селищної ради та її виконавчого комітету -
БАБУШКО НІНИ МИКОЛАЇВНИ.
Ніна Миколаївна багато років праці, своїх сил та енергії віддала місцевому самоврядуванню Катеринопільщини.
Працювала ніколи не рахуючи свого часу, наполегливо відстоювала інтереси людей, які її обрали. Вела активну громадську діяльність у складі депутатського корпусу місцевих рад, у громадських та волонтерських організаціях.
Після 10 років роботи у місцевому колгоспі села Суха Калигірка на посадах економіста та бухгалтера, у 2001 році була обрана секретарем Сухокалигірської сільської ради, а у 2002 році сільським головою. На цій посаді перебувала до 2015 року.
З 2015 по 2016 рік виконувала обов'язки старости села Суха Калигірка.
У березні 2021 року очолила відділ комунікації, зовнішніх зв'язків та проектної роботи апарату Катеринопільської селищної ради та її виконавчого комітету.
За час перебування на займаній посаді їй вдалось реалізувати не один успішний проект у соціальній, освітній, медичній, культурній сфері та у сфері медіа, вивести Катеринопільську громаду на міжнародні платформи та налагодити зв'язки з громадами країн Європи.
Їй назавжди залишиться 52...
Тяжка хвороба в одну мить обірвала життя мудрої і чарівної жінки багатогранної душі, доброї і щирої колеги, з якою щодня працювали поруч, створювали плани, реалізовували їх та долали труднощі.
Колектив Катеринопільської селищної ради, її виконавчий комітет, депутати селищної ради, депутат обласної ради Олександр Коваленко висловлюють найщиріші співчуття чоловіку, доньці, сину і онукам з приводу тяжкої, непоправної втрати люблячої і турботливої дружини, матері та бабусі.
У ці скорботні дні важко знайти слова, щоб загоїти біль та гіркоту від втрати рідної та дорогої людини.
Нехай добрий, світлий спомин про Ніну Миколаївну назавжди залишиться в серцях усіх, хто її знав, любив, шанував та працював поряд з нею.
Поховання Бабушко Ніни Миколаївни розпочнеться завтра, 21.07.2024 о 13:00 годині у селі Суха Калигірка.
Вічна і світла пам’ять…
22:35 20.07.2024
Про реалізацію ветеранської політики у Катеринопільській територіальній громаді
Виконання завдань з питань ветеранської політики у Катеринопільській селищній територіальній громаді забезпечується відділом соціального захисту населення та охорони здоров'я, Центром надання адміністративних послуг, Центром надання соціальних послуг селищної ради та медичними закладами громади.17:06 19.07.2024