Катеринопільська територіальна громада
Офіційний веб-сайт Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області

Новини

Дата: від до Скинути

Селищний голова Володимир Коваленко провів робочу зустріч з підприємцями та сільгосптоваровиробниками

Селищний голова Володимир Коваленко провів робочу зустріч з підприємцями та сільгосптоваровиробниками

 Селищний голова Володимир Коваленко провів робочу зустріч з підприємцями та сільськогосподарськими товаровиробниками, що здійснюють свою господарську діяльність на території Катеринопільської територіальної громади. На зустрічі були присутні старости сіл, заступники селищного голови, керівники відділів селищної ради та її виконавчих органів. Ініціатором зустрічі був селищний голова, який запропонував учасникам зібрання обговорити подальшу діяльність громадського формування з охорони громадського порядку "Територіальна самооборона Катеринопільщини", яке було створено у квітні 2015 року та налічує понад 200 членів з числа мешканців Катеринопільщини.

15:46 15.06.2021

Представники Катеринопільської територіальної громади увійшли в збірну команди депутатів Черкаської області

Представники Катеринопільської територіальної громади увійшли в збірну команди депутатів Черкаської області

У Чорноморську на Одещині відбулася IX Всеукраїнська спартакіада серед депутатів усіх рівнів. Спортивний захід, який тривав тиждень, зібрав депутатів місцевих рад з 15 областей України. Змагання проходили у п’яти видах спорту – з футзалу, волейболу, настільного тенісу, шахів та шашок.

21:33 14.06.2021

Успіхи команди ДЮСШ "Колос"  у Всеукраїнських змагання з міні-футболу на Миколаївщині

Успіхи команди ДЮСШ "Колос" у Всеукраїнських змагання з міні-футболу на Миколаївщині

 Команда Катеринопільської ДЮСШ "Колос" бере участь у Всеукраїнських змагання з міні-футболу серед дітей 2009 року народження, що проходить у Рибаківці на Миколаївщині та вже провела дві гри, які для наших футболістів увінчалися успіхом.

21:24 14.06.2021

У селищній раді відбулось чергове засідання виконавчого комітету

У селищній раді відбулось чергове засідання виконавчого комітету

 Селищний  голова Володимир Коваленко  провів чергове засідання виконавчого комітету Катеринопільської селищної ради. В засіданні взяли участь керівники комунальних підприємств, закладів та установ, територіальних органів виконавчої влади, виконавчих органів селищної ради, структурних підрозділів апарату.

16:47 11.06.2021

У Черкасах проведуть "Школу лобізму"

У Черкасах проведуть "Школу лобізму"

8-9 липня у Черкасах для підприємців та представників місцевих органів влади проведуть «Школу лобізму».  Захід організовує Спілка українських підприємців.  «Школа лобізму» – навчальний проєкт, що допомагає побудувати ефективну співпрацю представників бізнесу з місцевою владою. Проєкт успішно відбувся у Дніпрі, Хмельницькому, Чернігові та Одесі. Усього за один день у форматі тренінгу бізнес отримає інструменти, які допоможуть йому доносити свої пропозиції до місцевої влади, а влада - підвищувати залученість підприємців у стратегію розвитку регіону. 8 липня (четвер) об 11:00 відбудеться тренінг для підприємців. РЕЄСТРУЙТЕСЯ ТУТ: http://bit.ly/3o1z1mO   9 липня (п'ятниця) о 10:00 відбудеться тренінг для місцевих депутатів та представників економічних департаментів. РЕЄСТРАЦІЯ: http://bit.ly/3nYciYF   Кожен учасник тренінгів отримає навчальні матеріали. Навчання проводиться офлайн. За додатковою інформацією, звертайтеся до Ілони Книшук 063 254 94 22, ilona.knyshuk@sup.org.ua

09:00 07.06.2021

В Катеринопільській селищній раді відбулися земельні торги

В Катеринопільській селищній раді відбулися земельні торги

 Продаж права оренди строком на 10 років проводився на земельну ділянку розміром 15,7111га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка знаходиться за межами с.Вікнине. Земельні торги проводило приватне підприємство «Земторг». Стартова ціна земельного лота була встановлена в розмірі 13171,68 гривень, що відповідно становила 12 відсоткам від нормативно-грошової оцінки земельної ділянки. Участь у земельних торгах брало два учасника. За результатами торгів переможцем став учасник № 2- Міняйло К.М.  Ціна продажу права оренди склала 13237,54 гривень.

15:33 04.06.2021

У КАТЕРИНОПІЛЬСЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ ВІДКРИТО ЦЕНТР ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО ТА ТВОРЧОГО РОЗВИТКУ "КРОК НАЗУСТРІЧ"

У КАТЕРИНОПІЛЬСЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ ВІДКРИТО ЦЕНТР ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО ТА ТВОРЧОГО РОЗВИТКУ "КРОК НАЗУСТРІЧ"

Вчора, 03 червня 2021 року, в центрі надання соціальних послуг Катеринопільської селищної ради відбулась радісна та важлива подія для нашої територіальної громади - урочисте відкриття Центру інтелектуального та творчого розвитку "Крок назустріч", на яку завітали почесні гості, завдяки яким було реалізовано проект: директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Руслан Чикало, та його заступник Олег Шимчук, директор благодійної організації "Фонд родини Нечитайло" Вікторія Миколаюк, менеджер проектів і програм Фонду родини Нечитайло Катерина Ржевська, керівник відділу з управління проектами благодійного фонду "МХП-Громаді" Анна Тарасевич та куратор з реалізації проектів Фонду у Звенигородському районі Ірина Петренко.

14:48 04.06.2021

Останній дзвоник у випускників Катеринопільського ліцею

Останній дзвоник у випускників Катеринопільського ліцею

 Свято Останнього дзвоника завжди є дуже особливим для випускників шкіл. Саме таким особливим – хвилюючим, зворушливим, трепетним – став Останній дзвоник для випускників Катеринопільського ліцею, який відбувся вчора, 2 червня 2021 року.

23:37 03.06.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора