A A A K K K
для людей із порушенням зору
Катеринопільська територіальна громада
Офіційний веб-сайт Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області

Соціальний захист та зайнятість населення

Гранти для ветеранів: на що звернути увагу?

З метою розширення підтримки бізнесу, з 10 квітня 2023 року, в рамках реалізації урядового проєкту єРобота, почала діяти нова програма: надання грантів для ветеранів та членів їх сімей на створення або розвиток власного бізнесу (надалі - «Грант для ветеранів»). Ключова вимога –створення нових робочих місць. Таким чином держава не лише підтримує бізнес, але й вирішує питання працевлаштування громадян. Кошти, надані підприємцям, а це можуть буть гранти до 1 млн грн, повертаються державі у вигляді сплачених податків та зборів. Враховуючи дуже привабливі умови надання гранту, ми зібрали добірку найбільш поширених питань, які вже надійшли від заявників, що стосуються цієї нової програми та її відмінностях від іншої – «Власної справи», яку також реалізує Державна служба зайнятості. 

17:40:48 19.09.2023

Всеукраїнська програма ментального здоров’я

Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?», ініційована Оленою Зеленською, має на меті допомогти українцям знайти джерело сили. Джерело внутрішнє, в собі, на рівні усвідомлення й визнання власного психічного стану та хоча б приблизної оцінки ступеня його кризовості.

17:33:43 19.09.2023

РОБОТА ДЛЯ ВПО: ТИ ПОТРІБЕН

Державна служба зайнятості долучилася до проведення інформаційної кампанії «Робота для ВПО: ти потрібен», яка триватиме з 1 вересня по 1 листопада 2023 року. Ініціатором проведення кампанії виступило Міністерство реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

17:27:09 19.09.2023

Електронний кабінет шукача роботи

Електронний кабінет шукача роботи – це електронний сервіс для отримання послуг служби зайнятості та необхідної інформації без відвідування центрів зайнятості, що дозволяє підвищити якість обслуговування шукачів роботи, роботодавців та удосконалити комунікації між учасниками ринкупраці.Створити кабінет можна на сайті Державної служби зайнятості www.dcz.gov.ua. Зареєструвавшись користувач має можливість  ознайомитись з  актуальними вакансіями, створити резюме, отримати в інтерактивному форматі відповіді на найпоширеніші запитання,  ознайомитись з інформацією щодо започаткування власної справи, про тимчасову зайнятість та  дізнатися про можливість професійного навчання.

11:29:24 16.06.2023

Як отримати ваучер на навчання та здобути нові навички?

Ваучер – це документ, який видається одноразово та дає право безоплатно пройти навчання за затвердженим переліком професій та спеціальностей за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

12:09:40 18.05.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень