Катеринопільська територіальна громада
Офіційний веб-сайт Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області

Соціальний захист та зайнятість населення

Компенсація фактичних витрат за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю

   Роботодавець, який взяв на роботу людину з першою або другою групою інвалідності та облаштував під її потреби робоче місце, може отримати грошову компенсацію у сумі до 15 мінімальних зарплат – 106,5 тис. грн – за громадян з інвалідністю І групи та до 10 мінімальних зарплат (71,0 тис. грн) – за облаштування робочих місць для осіб з інвалідністю ІІ групи.

14:15:30 22.05.2024

Запрошуємо скористатись можливістю професійного навчання за сприяння Державної служби зайнятості!

Якщо Ви бажаєте отримати гідну роботу, розвинути необхідні навички, підвищити рівень своєї кваліфікації - скористайтеся можливістю отримати це завдяки якісному професійному навчанні в Центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (далі -ЦПТО ДСЗ).

15:20:43 15.03.2024

У 2024 році уряд вдвічі збільшить фінансування програми мікрогрантів для підтримки та започаткування власного бізнесу "Власна справа". На фінансування програми закладають 3,5 млрд грн, що дозволить видати 14 тис. грантів.

У рамках проекту "Власна справа"  https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/738-2022-%D0%BF#Text українці можуть отримати фінансову підтримку від держави у вигляді мікрогранту розміром від 50 до 250 тис. гривень. Ці кошти можна витратити на:  закупівлю ліцензійного програмного забезпечення, свійських тварин та птиці, багаторічних насаджень, саджанців, посівного матеріалу, сировини, матеріалів, товарів та послуг, пов’язаних з реалізацією бізнес-плану (такі витрати повинні становити сумарно не більше 50 % розміру мікрогранту);  послуги маркетингу та реклами (не більше 10 % від суми гранту);  орендну плату (не більше 25% від суми гранту);  орендну плату за обладнання (не більше 10% від суми гранту);  лізинг обладнання, крім автомобілів, мотоциклів та інших транспортних засобів особистого користування (не більше 50 % від суми гранту);  Заявку  https://diia.gov.ua/services/categories/biznesu/yerobota на отримання гранту можуть подати майбутні підприємці, діючі ФОП або юридичні особи:  які не перебувають і не провадять господарську діяльність на тимчасово окупованій території України;  які не провадять господарську діяльність на території РФ;  які не перебувають під санкціями;  щодо яких не порушено справи про банкрутство;  щодо яких відсутнє рішення суду про притягнення до кримінальної відповідальності за корупцію;  які не мають заборгованості перед бюджетом.  Учасники програми повинні створити щонайменше одне робоче місце й здійснювати діяльність не менше 3 років. Отримати онлайн консультацію, щодо отримання мікрогрантів в рамках проєкту «Власна справа» можна за телефоном  +380633582589 Консультанти Катеринопільського відділу Звенигородської філії Черкаського ОЦЗ працюють для вас:  понеділок-четвер: 08.00-17.00  п'ятниця: 08.00-16.00  

17:22:25 09.01.2024

Днями фахівці Катеринопільського відділу Звенигородської філії Черкаського ОЦЗ провели робочу зустріч з колегами Катеринопільської ДПІ Головного управління ДПС у Черкаській області.

Обговорили можливості  державних  програм, впроваджених для підтримки бізнесу, соціально незахищених верств населення, зокрема, молоді, внутрішньо переміщених осіб, людей з інвалідністю та учасників бойових дій.

17:12:42 09.01.2024

ДО УВАГИ РОБОТОДАВЦІВ!

    За облаштування робочого місця працівника з інвалідністю роботодавцеві компенсують витрати на придбання допоміжних засобів.

15:32:13 08.12.2023

Увага, інформація!

Учасники бойових дій та особи, які отримали інвалідність внаслідок війни можуть взяти участь у експериментальному проєкті з організації навчання в закладах професійної (професійно-технічної) освіти Державної служби зайнятості.

15:29:42 08.12.2023

Гранти для ветеранів: на що звернути увагу?

З метою розширення підтримки бізнесу, з 10 квітня 2023 року, в рамках реалізації урядового проєкту єРобота, почала діяти нова програма: надання грантів для ветеранів та членів їх сімей на створення або розвиток власного бізнесу (надалі - «Грант для ветеранів»). Ключова вимога –створення нових робочих місць. Таким чином держава не лише підтримує бізнес, але й вирішує питання працевлаштування громадян. Кошти, надані підприємцям, а це можуть буть гранти до 1 млн грн, повертаються державі у вигляді сплачених податків та зборів. Враховуючи дуже привабливі умови надання гранту, ми зібрали добірку найбільш поширених питань, які вже надійшли від заявників, що стосуються цієї нової програми та її відмінностях від іншої – «Власної справи», яку також реалізує Державна служба зайнятості. 

17:40:48 19.09.2023

Всеукраїнська програма ментального здоров’я

Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?», ініційована Оленою Зеленською, має на меті допомогти українцям знайти джерело сили. Джерело внутрішнє, в собі, на рівні усвідомлення й визнання власного психічного стану та хоча б приблизної оцінки ступеня його кризовості.

17:33:43 19.09.2023

РОБОТА ДЛЯ ВПО: ТИ ПОТРІБЕН

Державна служба зайнятості долучилася до проведення інформаційної кампанії «Робота для ВПО: ти потрібен», яка триватиме з 1 вересня по 1 листопада 2023 року. Ініціатором проведення кампанії виступило Міністерство реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

17:27:09 19.09.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора