Катеринопільська територіальна громада
Офіційний веб-сайт Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області

Новини

Дата: від до Скинути

У селищній раді відбулось чергове засідання виконавчого комітету

У селищній раді відбулось чергове засідання виконавчого комітету

 Селищний  голова Володимир Коваленко  провів чергове засідання виконавчого комітету Катеринопільської селищної ради. В засіданні взяли участь керівники комунальних підприємств, закладів та установ, територіальних органів виконавчої влади, виконавчих органів селищної ради, структурних підрозділів апарату.

16:47 11.06.2021

У Черкасах проведуть "Школу лобізму"

У Черкасах проведуть "Школу лобізму"

8-9 липня у Черкасах для підприємців та представників місцевих органів влади проведуть «Школу лобізму».  Захід організовує Спілка українських підприємців.  «Школа лобізму» – навчальний проєкт, що допомагає побудувати ефективну співпрацю представників бізнесу з місцевою владою. Проєкт успішно відбувся у Дніпрі, Хмельницькому, Чернігові та Одесі. Усього за один день у форматі тренінгу бізнес отримає інструменти, які допоможуть йому доносити свої пропозиції до місцевої влади, а влада - підвищувати залученість підприємців у стратегію розвитку регіону. 8 липня (четвер) об 11:00 відбудеться тренінг для підприємців. РЕЄСТРУЙТЕСЯ ТУТ: http://bit.ly/3o1z1mO   9 липня (п'ятниця) о 10:00 відбудеться тренінг для місцевих депутатів та представників економічних департаментів. РЕЄСТРАЦІЯ: http://bit.ly/3nYciYF   Кожен учасник тренінгів отримає навчальні матеріали. Навчання проводиться офлайн. За додатковою інформацією, звертайтеся до Ілони Книшук 063 254 94 22, ilona.knyshuk@sup.org.ua

09:00 07.06.2021

В Катеринопільській селищній раді відбулися земельні торги

В Катеринопільській селищній раді відбулися земельні торги

 Продаж права оренди строком на 10 років проводився на земельну ділянку розміром 15,7111га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка знаходиться за межами с.Вікнине. Земельні торги проводило приватне підприємство «Земторг». Стартова ціна земельного лота була встановлена в розмірі 13171,68 гривень, що відповідно становила 12 відсоткам від нормативно-грошової оцінки земельної ділянки. Участь у земельних торгах брало два учасника. За результатами торгів переможцем став учасник № 2- Міняйло К.М.  Ціна продажу права оренди склала 13237,54 гривень.

15:33 04.06.2021

У КАТЕРИНОПІЛЬСЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ ВІДКРИТО ЦЕНТР ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО ТА ТВОРЧОГО РОЗВИТКУ "КРОК НАЗУСТРІЧ"

У КАТЕРИНОПІЛЬСЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ ВІДКРИТО ЦЕНТР ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО ТА ТВОРЧОГО РОЗВИТКУ "КРОК НАЗУСТРІЧ"

Вчора, 03 червня 2021 року, в центрі надання соціальних послуг Катеринопільської селищної ради відбулась радісна та важлива подія для нашої територіальної громади - урочисте відкриття Центру інтелектуального та творчого розвитку "Крок назустріч", на яку завітали почесні гості, завдяки яким було реалізовано проект: директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Руслан Чикало, та його заступник Олег Шимчук, директор благодійної організації "Фонд родини Нечитайло" Вікторія Миколаюк, менеджер проектів і програм Фонду родини Нечитайло Катерина Ржевська, керівник відділу з управління проектами благодійного фонду "МХП-Громаді" Анна Тарасевич та куратор з реалізації проектів Фонду у Звенигородському районі Ірина Петренко.

14:48 04.06.2021

Останній дзвоник у випускників Катеринопільського ліцею

Останній дзвоник у випускників Катеринопільського ліцею

 Свято Останнього дзвоника завжди є дуже особливим для випускників шкіл. Саме таким особливим – хвилюючим, зворушливим, трепетним – став Останній дзвоник для випускників Катеринопільського ліцею, який відбувся вчора, 2 червня 2021 року.

23:37 03.06.2021

Відбулась робоча нарада

Відбулась робоча нарада

 Нещодавно під головуванням селищного голови Володимира Коваленка відбулас координаційна нарада з керівниками комунальних установ та структурних підрозділів селищної ради.

16:22 03.06.2021

В  Міжнародний день захисту дітей представники Катеринопільської селищної ради привітали дітей-сиріт,  дітей позбавлених батьківського піклування та з сімей, які опинились в складних життєвих обставинах.

В Міжнародний день захисту дітей представники Катеринопільської селищної ради привітали дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та з сімей, які опинились в складних життєвих обставинах.

 Ірина Міненко, заступник селищного голови- начальник відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я, Тетяна Лисенко, начальник служби у справах дітей та Анна Жоломко, директор центру надання соціальних послуг  селищної ради відвідали два дитячі будинки сімейного типу родин Романа та Валентини Лазаренків і Сергія та  Любові Артеменків, прийомну сім’ю Віктора та Василини Шматків, сім’ю опікуна, піклувальника Майї Перкіної та дві сім’ї, які опинились в складних життєвих обставинах  та привітали  з  міжнародним святом 28 дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, 2 дітей із сімей з складними життєвими обставинами.

15:50 02.06.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора