Катеринопільська територіальна громада
Офіційний веб-сайт Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області

Новини

Дата: від до Скинути

Побачити та почути серце України можна буде на Черкащині (ФОТО)

Побачити та почути серце України можна буде на Черкащині (ФОТО)

Унікальний арт-об’єкт з’явиться в самому центрі України. Його відкриють на Черкащині в переддень 30-ої річниці Незалежності. Детальніше про «Серце України» розповів голова Черкаської ОДА Олександр Скічко під час туристичного форуму 23 липня.

17:53 24.07.2021

Інформуємо про  проект  Катеринопільського  закладу  загальної  середньої освіти №1  «Кабінет психологічної допомоги та рекреації»

Інформуємо про проект Катеринопільського закладу загальної середньої освіти №1 «Кабінет психологічної допомоги та рекреації»

 Інформуємо про проект Катеринопільського закладу загальної середньої освіти №1 «Кабінет психологічної допомоги та рекреації», що теж став переможцем Всеукраїнського конкурсу мікрогрантів #Час_діяти_Україно! від Благодійного фонду «МХП — Громаді».

18:35 23.07.2021

Інформуємо про проект «Створення комфортних умов для пацієнтів хірургічного профілю в поліклініці КНП «Катеринопільська багатопрофільна лікарня»

Інформуємо про проект «Створення комфортних умов для пацієнтів хірургічного профілю в поліклініці КНП «Катеринопільська багатопрофільна лікарня»

 Інформуємо щодо ще одного проекту-переможця «Створення комфортних умов для пацієнтів хірургічного профілю в поліклініці комунального некомерційного підприємства «Катеринопільська багатопрофільна лікарня», що буде реалізовуватися в рамках мікрогрантів #Час_діяти_Україно! Благодійного фонду «МХП — Громаді».

18:30 23.07.2021

Про проект «Шкільна екотеплиця – як практична дослідницька лабораторія учнів»

Про проект «Шкільна екотеплиця – як практична дослідницька лабораторія учнів»

Інформуємо про проект «Шкільна екотеплиця – як практична дослідницька лабораторія учнів», який став переможцем та буде реалізовуватись в рамках Всеукраїнського конкурсу мікрогрантів ЧАС ДІЯТИ УКРАЇНО! Благодійного фонду «МХП — Громаді» у Катеринопільському закладі загальної середньої освіти №2.

18:25 23.07.2021

Розпочинаємо реалізацію проекту  "Сучасний хореографічний зал"

Розпочинаємо реалізацію проекту "Сучасний хореографічний зал"

 В межах Проекту Партнерства «СпільноФонд» Катеринопільська селищна рада у партнерстві з Громадською організацією «Об’єднання «Черкащани», Благодійним Фондом «МХП-Громаді», Фондом громади «Подільська громада» у тісній співпраці з дітьми та їх батьками, які хочуть займатися танцями, мешканцями громади, працівниками Катеринопільського Будинку культури, Публічної бібліотеки Катеринопільської територіальної громади та Будинку дитячої та юнацької творчості, місцевим малим та середнім бізнесом РОЗПОЧИНАЄ РЕАЛІЗАЦІЮ ПРОЕКТУ «СУЧАСНИЙ ХОРЕОГРАФІЧНИЙ ЗАЛ", що передбачає ремонт та облаштування кімнати для занять танцями дітей, молоді та дорослих.  Ідеєю та метою проекту є створення сприятливих умов мешканцям територіальної громади різних вікових груп для занять танцями. Для його реалізації заплановано облаштувати вільну кімнату площею 80 кв.м у Катеринопільському Будинку культури під хореографічний зал, провести в ньому ремонт, замурувавши вітражі та величезні віконні пройоми, встановити шість енергозберігаючих вікон, замінити вхідні двері, електропроводку, світильники, дзеркала, встановити хореографічні станки, постелити спеціальний лінолеум та облаштувати роздягалку, встановивши шафи для одягу. На співфінансування реалізації цього проекту в селищному бюджеті кошти вже передбачено. Ще на умовах співфінансування мають долучитися й інші партнери. Один із них, наш надійний партнер Благодійний Фонд "МХП-Громаді". Загальна вартість проекту становить понад 175 тисяч гривень.  Запрошуємо всіх, кого зацікавив даний проект долучатися до його реалізації! Кожен з вас може долучитися до реалізації проекту як фінансово, так і своєю трудовою участю. Давайте разом створимо належні та комфортні умови мешканцям територіальної громади різних вікових груп для занять танцями! 

18:18 23.07.2021

Наслідки  буревію  ліквідовуємо спільними зусиллями

Наслідки буревію ліквідовуємо спільними зусиллями

 Територією Катеринопільщини пронісся буревій, що спричинив багато лиха в населених пунктах Катеринопільської територіальної громади. Зокрема, внаслідок ускладнення погодних умов, що супроводжувалися сильними поривами вітру та зливами, повалено понад 100 дерев, заблоковано деревами та гіллям проїзди автомобільними дорогами, пошкоджені покрівлі та фронтони житлових будинків, господарських споруд, адміністративних приміщень, будинків культури, повалені стовпи та обірвані лінії електропередач, знеструмлені всі населені пункти громади.

17:44 22.07.2021

Час  діяти Україно! Разом робимо важливе!

Час діяти Україно! Разом робимо важливе!

 Три проєкти Катеринопільської територіальної громади на умовах співфінансування здобули перемогу у цьогорічному Всеукраїнському конкурсі мікрогрантів «Час діяти, Україно!».

17:13 22.07.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора