До уваги підприємців та роботодавців Катеринопільської територіальної громади!
05 серпня 2021 року о 14:00 Департамент регіонального розвитку Черкаської обласної державної адміністрації у партнерстві із Звенигородською міською радою та спільно з державними органами запрошує підприємців, роботодавців і громадські організації підприємців Черкащини на безкоштовний семінар щодо підвищення рівня знань з питань змін та нововведень у законодавстві. Семінар відбудеться за адресою : місто Звенигородка, проспект Шевченка, буд. 63 (перший поверх, сесійна зала). Які питання будуть розглядати: 1. Електронний реєстр лікарняних та алгоритм призначення виплат. 2. Перехід на електронні трудові книжки та ведення реєстру трудових книжок. 3. Зміни в податковому законодавстві. 4. Що необхідно знати в період проведення перевірок державними органами. Даний захід організований в рамках реалізації Програми розвитку малого та середнього підприємництва Черкаської області на 2021 - 2025 роки в партнерстві з державними органами у Черкаській області. Участь у заході безкоштовна, реєстрація на захід обов’язкова - https://cutt.ly/RQeNLh6 Додаткова інформація за телефонами (0472) 37 22 48; (0472) 37 33 6318:58 28.07.2021