Калинопільська селищна рада Звенигородського району Черкаської області
Офіційний вебсайт

Новини

Дата: від до Скинути

Платформа допомоги врятованим: ключові сервіси підтримки постраждалих внаслідок війни

Платформа допомоги врятованим: ключові сервіси підтримки постраждалих внаслідок війни

   Перша і єдина у нашій державі онлайн-платформа допомоги врятованим - https://www.help-platform.in.ua/ з повною інформацією про основні сервіси допомоги постраждалим під час війни працює в Україні. Платформа – це онлайн-майданчик, на якому зібрані контакти ключових сервісів підтримки постраждалих від різних видів насильства в умовах війни. Тут можна знайти як урядові сервіси, так і ініціативи, створені у партнерстві з громадськими та міжнародними організаціями. Крім того, на сайті є буклети, інформаційні матеріали, зокрема психологічного спрямування, які допоможуть громадянам розпізнати негативні наслідки насильства і вчасно впоратися з ними. Усі сервіси є перевіреними, конфіденційними та безоплатними. Платформу допомоги врятованим розробили за ініціативою Офісу віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, сприяння урядової уповноваженої з питань гендерної політики та підтримки UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення

12:12 18.04.2024

До уваги власників пасік, розміщених у межах населених пунктів Катеринопільської територіальної громади!

До уваги власників пасік, розміщених у межах населених пунктів Катеринопільської територіальної громади!

Відповідно до Закону України "Про бджільництво" та Державних санітарних правил "Транспортування, зберігання та застосування пестицидів у народному господарстві", підприємство ТОВ "Черкаський науково-виробничий центр по біологічному захисту рослин" повідомляє про обробіток посівів із застосуванням пестицидів та агрохімікатів у період:

16:50 16.04.2024

Відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Катеринопільської селищної ради

Відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Катеринопільської селищної ради

     Відповідно до пункту 2 рішення виконавчого комітету селищної ради від 21.12.2023 №207 "Про план роботи виконавчого комітету Катеринопільської селищної ради на І півріччя 2024 року", 18.04.2024 року о 09:00  годині у залі засідань селищної ради відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Катеринопільської селищної ради.

11:48 15.04.2024

Після літнього тепла в області прогнозують повернення до весняних температур

Після літнього тепла в області прогнозують повернення до весняних температур

   Початок квітня 2024 по-літньому теплий. Перша десятиденка, з температурою 14-15°, видалася на 6-7° вище норми. В окремі дні середньодобова температура була червневою – 18-19°. Це найтеплішій початок квітня на черкащині за останні 50 років. Однак надалі температура знизиться, інформує начальник обласного гідрометцентру Віталій Постригань.  

12:06 12.04.2024

Шановні жителі Катеринопільської територіальної громади!

Шановні жителі Катеринопільської територіальної громади!

   В зв'язку з останніми подіями, що призвели до важкої ситуації в енергосистемі України буде повністю вимкнено вуличне освітлення в населених пунктах територіальної громади. Також звертаємося до вас з проханням ощадливо використовувати електроенергію та максимально зменшити використання енергоємних приладів у години : з 7:00 до 11:00 та з 19:00 до 23:00. Пам’ятаймо: максимальна економія електроенергії в умовах воєнного стану дуже важлива! Дякуємо за розуміння!

12:05 12.04.2024

Відбувся міжрайонний семінар-практикум на тему "Національно-патріотичне виховання учнів засобами козацької педагогіки, екологічної, краєзнавчої та художньо-естетичної роботи".

Відбувся міжрайонний семінар-практикум на тему "Національно-патріотичне виховання учнів засобами козацької педагогіки, екологічної, краєзнавчої та художньо-естетичної роботи".

   11 квітня у сесійній залі Катеринопільської селищної ради відбувся міжрайонний семінар-практикум на тему "Національно-патріотичне виховання учнів засобами козацької педагогіки, екологічної, краєзнавчої та художньо-естетичної роботи". Семінар підготовлено та проведено спільно з представниками Науково-дослідного інституту козацтва Інституту історії НАН України, ЗВО "Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна", Українського державного університету імені Михайла Драгоманова, Інституту проблем виховання НАПН України, Інституту педагогіки НАПН України, відділом освіти, молоді та спорту селищної ради, Вікнинською гімназією та МГО "Чорноморське козацьке військо". Партнер проведеного семінару - Фонд "МХП-Громаді". Участь у заході взяли селищний голова Володимир Коваленко, заступник селищного голови Ірина Міненко, керівник громадської приймальні депутата обласної ради Олександра Воскобойніка Костянтин Марченко (Kostiantyn Marchenko ),керівники, вчителі та учні комунальних освітніх закладів, працівники Публічної бібліотеки та Будинку культури територіальної громади, громадськість. Головна мета заходу - практична реалізація ідей національно-патріотичного виховання та формування національної свідомості громадян України. Саме сьогодні, у час коли наш народ виборює право жити у вільній і незалежній державі в кривавій боротьбі проти російського окупанта, патріотичне виховання дітей на часі, адже саме завдяки нашій єдності, патріотизму, національній свідомості і вірі ми робимо усе можливе і неможливе задля нашої Перемоги.

08:33 12.04.2024

Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів

Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів

   Сьогодні весь світ віддає данину скорботної пам’яті жертвам нацизму, які загинули в фашистських концтаборах. Саме 11 квітня 1945 року з його воріт вийшов останній в’язень. І ця пам’ятна дата увійшла в історію як Міжнародний день визволення в’язнів нацистських концтаборів. В цей день Україна разом з усім світом вклоняється людям, хто пройшов крізь жахіття фашистських катівень та навіки залишився там – у безіменних могилах чи печах крематоріїв, і вшановуємо тих, хто пройшовши через весь жах фашистських концтаборів, зміг вижити та повернутися додому. Історії жертв нацистських переслідувань – це жахи війни, страждання на чужині, боротьба в лавах антифашистського опору. Здається, так давно це було. Але тільки не для тих, хто пройшов крізь жахіття фашистських катівень. Під час Другої світової війни в таборах перебувало 18 мільйонів чоловік, з них більше 11 мільйонів були знищені. На території Німеччини діяло близько 14 тисяч таборів, на території країн колишнього Радянського Союзу налічувалось близько 817 нацистських таборів примусового утримування цивільного населення та військовополонених, три з яких були розташовані в Києві. Це концтабори «Сирецький», «Бабин Яр» та «Дарницький». Наш праведний обов’язок – пам’ятати про борців антифашистського опору задля збереження історичної пам’яті про трагічні події Другої світової війни, що забрала життя мільйонів людей, загиблих у нацистських концтаборах та місцях примусового утримування. Уклонімося мужності та світлій пам’яті людей, чиї життя несправедливо обірвалися за колючим дротом концтабору. Щиро бажаємо всім, хто пережив в катівнях фашистських таборів зневагу, голод, тяжку виснажливу працю, миру, міцного здоров'я, довгих років життя, сердечного тепла, любові та душевного спокою, щоб вас завжди оточували увагою та піклуванням близькі люди, тішили своїми успіхами діти, онуки та правнуки. Вічна пам’ять загиблим, вічна слава живим! З повагою, селищний голова Володимир Коваленко, депутати та виконавчий комітет Катеринопільської селищної ради

14:22 11.04.2024

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора