Шановні ветерани та працівники податкової служби!
Прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Днем податківця України! Ваша професія є надзвичайно важлива, складна і водночас почесна. Від професіоналізму, чесності податківців залежить зростання податкових надходжень в громаді, а отже, добробут країни і кожного її жителя. Велика подяка вам за відповідальний підхід до обраної справи, наполегливість і цілеспрямованість у праці. Тож бажаємо вам подальшого професійного зростання, наполегливості у вирішенні важливих державних завдань. Завжди залишайтеся на висоті, працюйте з гідністю та честю. Нехай кожен день дарує оптимізм і наснагу. Зичимо вам і вашим родинам міцного здоров’я, благополуччя, злагоди та добробуту, впевненості у власних силах, натхнення у роботі, гармонії у житті, світлого та мирного майбутнього. Зі святом! З повагою, селищний голова Володимир Коваленко, депутати та виконавчий комітет Катеринопільської селищної ради10:00 02.07.2024