Катеринопільська територіальна громада
Офіційний веб-сайт Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області

ТОВТ ВІКТОР КАРОЛЬОВИЧ

ТОВТ

Віктор Карольович

(27.05.1969 - 11.09.2022)

 

Товт Віктор Карольович  народився 27 травня 1969 року в селищі Катеринопіль Черкаської області. Після закінчення   Катеринопільської середньої школи № 2, навчався у Мокрокалигірському професійно-технічному училищі, де здобув спеціальність водія. З гідністю відслужив строкову військову службу  в рядах Збройних Сил України. Трудову діяльність розпочав  водієм у Катеринопільському районному об'єднанні "Сільгоспхімія", згодом у Катеринопільській центральній районній лікарні  та  філії "Катеринопільський райавтодор".

У березні 2022 року в зв’язку з повномасштабним вторгненням російської федерації в Україну, Віктор Карольович був  мобілізований  на військову службу. Проходив службу водієм-слюсарем відділення технічного обслуговування бронетанкової техніки окремої танкової бригади.

Загинув Товт Віктор Карольович 11 вересня 2022 року внаслідок артилерійського обстрілу в районі м. Куп’янськ Харківської області.

Похований у селищі Катеринопіль Звенигородського району Черкаської області . У Героя залишились дружина та дві доньки.    

Згідно з Указом Президента України від  09.01.2023 року  "За особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі" Товт Віктор Карольович нагороджений орденом "За мужність" III ступеня (посмертно).                                                                                                      

В память про Героя на фасаді Катеринопільського ліцею №2 встановлено меморіальну дошку воїнам-захисникам, випускникам навчального закладу. 

 

 

 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора