Катеринопільська територіальна громада
Офіційний веб-сайт Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області

ТИМЧУК РУСЛАН ПАВЛОВИЧ

ТИМЧУК

Руслан Павлович

(17.02.1981 – 02.08.2022)

 

Тимчук Руслан Павлович народився 17 лютого 1981 року в селі Шостакове Катеринопільського району Черкаської області. Закінчив Катеринопільську загальноосвітню школу №2 та  Мокрокалигірське професійно-технічне училище. Працював механізатором у підсобному господарстві "Бондарка",  фермерському господарстві "Агро-Вікторія Катеринопіль" та Катеринопільському елеваторі.

У зв’язку з повномасштабним вторгненням  росії на територію України, 8 березня  2022 року Руслан Павлович був мобілізований до лав  Збройних Сил України. Проходив службу інспектором прикордонної служби комендатури швидкого реагування прикордонного загону імені Героя України, старшого лейтенанта В’ячеслава Семенова.

Загинув Руслан Павлович Тимчук 2 серпня 2022 року  поблизу населеного пункту Авдіївка Покровського району на Донеччині.

Похований в селищі Катеринопіль Звенигородського району Черкаської області.

У Героя залишились дружина, син та донька.

Згідно з Указом Президента України  від 7 вересня 2022 року "За особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі" Руслан Павлович Тимчук був нагороджений орденом "За мужність"  ІІІ ступеня (посмертно).

В пам’ять про Героя на фасаді Катеринопільського ліцею №2 встановлено меморіальну дошку воїнам-захисникам, випускникам навчального закладу. 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора