Катеринопільська територіальна громада
Офіційний веб-сайт Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області

ШАДІМОВ ПАВЛО МИКОЛАЙОВИЧ

ШАДІМОВ

Павло Миколайович

(17.04.1963 – 13.10.2022)

 

Шадімов Павло Миколайович народився 17 квітня 1963 року в Республіці Узбекистан. Там же закінчив місцеву школу, сільськогосподарський технікум, де здобув спеціальності слюсаря та водія. Після закінчення навчання був призваний в армію і  проходив строкову військову службу в Афганістані. Звільнившись в запас, обрав місцем проживання Україну та переїхав до селища Катеринопіль.

Трудову діяльність розпочав слюсарем та водієм у Катеринопільському автотранспортному підприємстві.  Тривалий час працював  у фермерському господарстві  "Надія" та в низці приватних підприємств Черкаської області та м. Києва.

З перших днів повномасштабного вторгнення російських окупантів на територію нашої країни був мобілізований до лав Збройних Сил України. Проходив службу  солдатом, водієм-електриком відділення енергозабезпечення взводу штабних машин  роти зв’язку тилового пункту управління польового вузла зв’язку окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького. 

Загинув Шадімов Павло Миколайович 13 жовтня 2022 року під час штурмових дій в районі населеного пункту Одрадівка Донецької області.

Похований в селищі Катеринопіль Звенигородського району Черкаської області.

У Героя залишились дружина та три сини.

Згідно з Указом Президента України від  28 липня 2023 року "За особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі" Шадімова Павла Миколайовича  нагороджено орденом "За мужність" III ступеня (посмертно).      

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора