Катеринопільська територіальна громада
Офіційний веб-сайт Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області

РАДНЯНИЙ ОЛЕКСАНДР ВІКТОРОВИЧ

РАДНЯНИЙ

Олександр Вікторович

(19.11.1982 – 01.10.2022)

 

Радняний Олександр Вікторович народився 19 листопада 1982 року в селищі Катеринопіль Черкаської області. Після навчання у Катеринопільській загальноосвітній школі №2 вступив до Черкаського інженерно-технологічного інституту, де отримав спеціальність інженера-програміста.

Олександр був призваний на строкову військову службу, яку з гідністю пройшов у м. Черкаси. У 2008 році переїхав до м. Києва, де  працював у Всеукраїнських телекомунікаційних компаніях, таких як корпорація "Воля", АТ "Укртелеком" та інші. Завдяки своїй професійності та наполегливості  пройшов шлях від простого системного адміністратора  IT- директора телекомунікаційної компанії. Олександр Радняний ніколи не зупинявся на досягнутому у своєму професійному розвитку, тому  у 2016 році він здобув управлінську освіту у найпрестижнішому закладі бізнесової освіти - Києво-Могилянській бізнес-школі при Києво-Могилянській академії.

З перших днів повномасштабного вторгнення росії в Україну  Олександр Вікторович став на захист Батьківщини. Проходив службу розвідником розвідувального відділення 30-ї Окремої Механізованої Бригади імені князя Костянтина Острозького та проявляв неабияку мужність та відвагу у боротьбі із загарбниками. Брав участь у визвольній операції під Ізюмом у серпні 2022 року, за що був нагороджений орденом "За мужність" ІІІ  ступеня (посмертно)*.

Загинув Радняний Олександр Вікторович 1 жовтня 2022 року  внаслідок артилерійського обстрілу під Бахмутом (Донеччина), зберігши життя побратимам та залишившись вірним сином своєї Батьківщини.

Похований в селищі Катеринопіль Звенигородського району Черкаської області.

В пам’ять про Героя на фасаді Катеринопільського ліцею №2 встановлено меморіальну дошку воїнам-захисникам, випускникам навчального закладу. 

*Згідно з Указом Президента України  від 17 квітня  2023 року "За особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі" Олександр Вікторович Радняний  нагороджений орденом  "За мужність" ІІІ ступеня (посмертно).

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора