Катеринопільська територіальна громада
Офіційний веб-сайт Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області

ПОНОМАРЕНКО ДМИТРО БОРИСОВИЧ

ПОНОМАРЕНКО

Дмитро Борисович

(09.01.1985 – 30.06.2015)

 

Пономаренко Дмитро Борисович народився 9 січня 1985 року в селі Новоселиця Катеринопільського району Черкаської області. Закінчив Новоселицьку загальноосвітню школу. Працював на різних роботах.        

У серпні 2014 року був мобілізований для участі в  Антитерористичній операції на сході України. Служив   старшим солдатом, стрільцем 13 окремого мотопіхотного батальйону 58 окремої мотопіхотної бригади.

Пономаренко Дмитро Борисович помер  30 червня 2015 р. у Дніпропетровській лікарні імені Мечникова, отримавши поранення   на блокпосту поблизу села Кліщіївка Бахмутського району Донецької області.

Похований у селі  Новоселиця Звенигородського району Черкаської області.

Пономаренко Д.Б. був не одружений.

Указом Президента України від 21 березня 2016 року "За мужність, самовідданість і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", Дмитро Борисович Пономаренко нагороджений  орденом "За мужність" III ступеня (посмертно).

Ім'я Пономаренка Дмитра Борисовича увіковічнено на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у місті Києві та  Алеї Слави в селі Новоселиця.

На честь Героя встановлено меморіальну дошку на фасаді Новоселицької загальноосвітньої школи  та названо одну з вулиць  в с. Новоселиця.

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора