Катеринопільська територіальна громада
Офіційний веб-сайт Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області

ПІЩАНИЙ ЮРІЙ ГРИГОРОВИЧ

ПІЩАНИЙ

Юрій Григорович

(22.08.1976 – 27.01.2023)

 

Піщаний Юрій Григорович народився 22 серпня 1976 року в селі Шостакове Катеринопільського району Черкаської області.  Навчався у Шостаківській загальноосвітній школі. Після закінчення школи продовжив навчання  в Мокрокалигірському професійно-технічному училищі, де  отримав спеціальність тракториста-машиніста.

Трудову діяльність розпочав трактористом у підсобному господарстві "Бондарка". Відслужив строкову військову службу в Збройних Силах України. Після служби повернувся працювати в   підсобному господарстві "Бондарка". З часом перейшов працювати трактористом в фермерське господарство  "Агро – Вікторія Катеринопіль".

З 2015 по 2016 рік мобілізований до складу Збройних Сил України у 56 ОМПБр, військова частина В2095. Брав участь в Антитерористичній операції на Сході України.

За бойові заслуги був нагороджений медаллю "Ветеран війни".        

З перших днів повномасштабного вторгнення росії до України Юрій Піщаний став  на захист рідної держави. Служив старшим солдатом, стрільцем 6-ої стрілецької роти 2-го стрілецького батальйону 72 ОМБр ім. Чорних Запорожців.

Загинув Піщаний Юрій Григорович 27 січня 2023 року від отриманих поранень несумісних з життям в результаті здійснення ворогом мінометного обстрілу позицій підрозділу поблизу населеного пункту Павлівка Волноваського району Донецької області.     

Похований в селі Шостакове Звенигородського району Черкаської області.

У  Героя залишились дружина та двоє синів.

Згідно з Указом Президента України  від 16 серпня 2023 року "За особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі» Юрій Григорович Піщаний  нагороджений орденом "За мужність" ІІІ ступеня (посмертно).

Нагороджений медаллю  "Незламним Героям російсько-української війни".

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора