ПИЛИПЕЦЬ ІВАН АНДРІЙОВИЧ
ПИЛИПЕЦЬ
Іван Андрійович
(17.07.1978 - 19.04.2022)
Пилипець Іван Андрійович народився 17 липня 1978 року в селі Лази Закарпатської області. Після закінчення школи переїхав в село Ромейково Катеринопільського району Черкаської області, де працював різноробочим у місцевому сільськогосподарському підприємстві.
У 2015 році Іван Андрійович був призваний на військову службу. Проходив службу в зоні проведення Антитерористичної операції. Після закінчення служби залишився проживати в місті Маріуполь.
З перших днів повномасштабного вторгнення російських військ на територію країни, був призваний до лав Збройних Сил України. де служив у 503-у батальйоні морської піхоти .
Загинув Пилипець Іван Андрійович 19 квітня 2022 року при виконанні бойового завдання поблизу села Новопіль Волноваського району Донецької області.
Похований в селі Ромейкове Звенигородського району Черкаської області.
У Героя залишились дружина, двоє синів та донька.
Згідно з Указом Президента України від 15 липня 2022 року "За особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі" Пилипець Іван Андрійович нагороджений орденом "За мужність" ІІІ ступеня (посмертно).