Катеринопільська територіальна громада
Офіційний веб-сайт Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області

ПАВЛЕНКО ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ

ПАВЛЕНКО

Олександр Миколайович

(13.05.1975 - 14.12.2022)

 

Павленко Олександр Миколайович народився 13 травня 1975 року в селі Новоселиця Катеринопільського району Черкаської області. Навчався у Новоселицькій загальноосвітній школі. Згодом продовжив навчання у Мокрокалигірському професійно-технічному училищі, де здобув спеціальність водія та тракториста. Відслужив строкову військову службу. Після повернення зі служби  працював водієм в Катеринопільському лісництві Звенигородського державного лісового господарства.  

У  2016 році  в ході проведення  в   Антитерористичної операції без вагань став на захист незалежності та територіальної цілісності України .  

З початку  повномасштабного вторгнення російського агресора на територію України   був мобілізований до лав Збройних Сил України. Олександр був гранатометником мотопіхотного відділення 10 батальйону  Окремої 59 мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка. 

Загинув  Павленко Олександр Миколайович 14 грудня 2022 року  під час мінометного обстрілу при виконанні бойового завдання біля населеного пункту Водяне  Ясинуватського району на Донеччині.

Похований в селі Новоселиця Звенигородського району Черкаської області.

У Героя залишилися дві доньки.

Ім’я  Павленка Олександра Миколайовича увіковічнено на Алеї Слави в селі Новоселиця та збережено на  платформі  пам’яті Меморіал у місті Києві.

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора