Катеринопільська територіальна громада
Офіційний веб-сайт Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області

НОВОСАД ЮРІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ

НОВОСАД

Юрій Анатолійович

(24.09.1986 - 03.08.2022)

 

Новосад Юрій Анатолійович народився 24 вересня 1986 року в селі Менчичі Володимирського району  Волинської області. Закінчивши   Соснинську загальноосвітню школу, навчався у Володимир - Волинському училищі, де здобув фах електромонтера. Звільнившись  у запас після  строкової військової служби,  працював на птахофабриці.

У 2010 році переїхав працювати будівельником  в село Луківка Катеринопільського району.

Під час проведення Антитерористичної операції у 2014-2015 роках, став на захист незалежності та  територіальної цілісності України. Після повернення з військової служби працював  будівельником.

З початку повномасштабного вторгнення російських військ 25 лютого 2022 року  добровольцем  вступив до лав Збройних Сил України. Проходив службу старшим солдатом у 72 героїчній бригаді імені Чорних Запорожців, яка брала участь у визволенні Київщини. А згодом захищав схід України.   

Загинув Новосад Юрій Анатолійович 3 серпня 2022 року в результаті  артилерійського обстрілу на Донеччині.

Похований в селі Луківка Звенигородського району Черкаської області.

У Героя залишились дружина та дві доньки.

Згідно з Указом Президента України  від 03 травня 2022 року "За особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі"  Новосад Юрій Анатолійович був нагороджений орденом "За мужність" ІІІ ступеня  за  визволення села Мощун Київської області.    

Указом Президента України   від 20 жовтня 2022 року "За особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі"  Новосад Юрій Анатолійович був нагороджений орденом "За мужність" ІІ ступеня  (посмертно).

На честь Героя перейменовано одну з вулиць  села Луківка.

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора