Привітання з Днем землевпорядника
Шановні землевпорядники та ветерани землевпорядної служби!
Щиро вітаємо вас з професійним святом – Днем землевпорядника України!
Розвиток суспільства за всіх часів був пов’язаний з землею, яка і тепер залишається основним засобом для існування людства та є запорукою розвитку нашої громади та країни в цілому.
Професія землевпорядника є дуже важливою, а на працівників цієї сфери покладається висока відповідальність,тому що вона присвячена безцінному скарбу країни – її землі.
Саме землевпорядники слідкують за тим, щоб земля використовувалась раціонально і ефективно. Їм потрібно добре знати закони, щоб вести планування і документацію та від їх професіоналізму залежить, наскільки по-господарські використовується земля та в якому стані вона буде передана нащадкам.
Переконані, що ваш високий професіоналізм та наполеглива щоденна праця й надалі сприятиме зміцненню землевпорядної служби та буде запорукою її успішного розвитку.
Прийміть щиру вдячність за сумлінну працю і вірність професійному обов’язку.
У день вашого професійного бажаємо вам міцного здоров’я, щастя, добра, благополуччя у ваших родинах, невичерпної енергії, професійних досягнень та сонячних днів під мирним небом України.
З повагою,
селищний голова Володимир Коваленко,
депутати та виконавчий комітет Катеринопільської селищної ради