A A A K K K
для людей із порушенням зору
Катеринопільська територіальна громада
Офіційний веб-сайт Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області

За підсумками вчорашньої пресконференції Президента

Дата: 26.02.2024 14:18
Кількість переглядів: 32

Фото без опису    За підсумками вчорашньої пресконференції Президента, яка відбулася у межах форуму «Україна. Рік 2024», було озвучено низку ключових тем, що стосувалися сучасної ситуації в країні та планів на майбутнє.
Президент заявив, що інформація про "сотні тисяч загиблих українських військових", що поширюється західними та російськими ЗМІ, не відповідає дійсності, викликаючи реакцію недовіри до висновків ЗМІ.
Україна розраховує на підтримку США та сподівається на позитивне рішення Конгресу щодо надання допомоги.
Президент також розповів про перспективи щодо озброєння для України та плани на майбутнє.
Особлива увага була приділена 2024 року як переломному у повномасштабній війні для України. Президент наголосив, що від цього року буде залежати формат закінчення конфлікту, зауваживши, що попередні два роки були спрямовані на виживання та протистояння агресору.
Президент також обговорив можливість розширення зернових коридорів, відмітивши співпрацю з Туреччиною у цьому питанні.
Окремо було згадано прийдешній візит президента Франції до України та прослідковано ситуацію щодо надання підтримки від Німеччини у вигляді ракет Taurus.
Потреба у мобілізації в країні також була акцентована. Президент зазначив, що законодавство про мобілізацію потребує додаткових норм для відповідності реальним потребам на час війни.
Зазначено, що нездатність Європи замістити поставки зброї зі США може стати серйозною проблемою.
Протидія російській пропаганді була також визначена як один із пріоритетів. Президент наголосив на необхідності говорити правду та протистояти дезінформації, особливо в соціальних мережах та інших майданчиках, де російська пропаганда активно поширюється.
Також були висловлені коментарі щодо протестів польських фермерів, контрнаступу Збройних Сил України, можливих переговорів з президентом Росії та інших важливих аспектів зовнішньої та внутрішньої політики.

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора