A A A K K K
для людей із порушенням зору
Катеринопільська територіальна громада
Офіційний веб-сайт Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області

Хореографічні колективи "Вербиченька" і "DANCING STARS" та юна солістка Аріна Лановенко гідно представили Катеринопільську громаду в столиці України на Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв "Зоряна брама"

Дата: 26.02.2024 13:06
Кількість переглядів: 27

Фото без опису   Два колективи : зразковий хореографічний колектив "Вербиченька" (керівник Жанна Тихомирова ), хореографічний колектив"DANCING STARS" (керівник Евгения Дробна ) та юна солістка Аріна Лановенко 25 лютого гідно представили Катеринопільську громаду в столиці України на Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв "Зоряна брама"

    Колектив "DANCING STARS" здобули два перших місця та одне друге, зразковий  колектив "Вербиченька" відразу три других місця, а Аріна Лановенко отримала медаль за 2 місце в своїй номінації. Серед багатьох номінацій,  наші - 7 перемог. Так тримати!Фото без опису

   Щиро вітаємо всіх учасників  Міжнародного фестивалю-конкурсу та їх керівників. Бажаємо не зупинятись на досягнутому, а й надалі своєю творчістю прославляти свою малу Батьківцщину та здобувати лише призові місця!

  ВислФото без описуовлюємо щиру вдячність  батькам за  підтримку та фінансову допомогу в організаціїФото без опису поїздки,  окрема   наша  подяка  Олександру Коваленку, голові ФГ "Агро Вікторія - Катеринопіль", який також фінансово підтримав поїздку дітей до Києва і  відділу освіти Катеринопільщини.

 

 

 

Фото без описуФото без опису

 

 

 

 

 

 

 

Фото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора