A A A K K K
для людей із порушенням зору
Катеринопільська територіальна громада
Офіційний веб-сайт Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області

Суспільне Черкаси: Про пожежний автомобіль з Німеччини, який отримала місцева пожежна команда села Лисича Балка

Дата: 26.01.2024 17:13
Кількість переглядів: 27

 

У селі Лисича Балка, що на Катеринопільщині, місцеві рятувальники отримали новий пожежний автомобіль з Німеччини. Дотепер пожежна команда понад сорок років їздила на виклики на старій вантажівці.

Автомобіль придбали коштом доброчинників, розповів Суспільному голова громади Володимир Коваленко.

Раніше одна пожежна машина обслуговувала 14 населених пунктів. За маркою вона — ГАЗ-52, а для пожежної команди — "Ластівка".

Водій Василь Римар розповів: цим авто понад 40 років їздять на виклики:

"Із 1976 року ця машина тут. Спершу була в старому гаражі, а потім побудували новий. Коли стається пожежа, намагаємося їхати якнайшвидше".

 

автомобіль

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Обслуговують 14 довколишніх сіл, зазначив водій пожежного автомобіля Олександр Домніцький. На день може бути до трьох викликів. До віддалених сіл дістаються вдвічі швидше, аніж Катеринопільська рятувальна бригада:

"З Катеринополя вони їдуть набагато довше. Ми приїжджаємо і, буває, чекаємо і десять, і п'ятнадцять хвилин, поки вони доїдуть".

автомобіль

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Віднині на гасіння пожеж рятувальники їздитимуть на новому автомобілі. Його надали доброчинники з Німеччини, розповів голова Катеринопільської громади Володимир Коваленко:

"У різні громади по Україні передали чотири пожежні автомобілі. Зокрема, і в Катеринопільську. Машина 1995 року випуску, пройшла 65 тисяч кілометрів, в хорошому стані".

 

автомобіль

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вантажівку з-за кордону переганяли самотужки, зазначив водій Василь Римар.

"Автомобіль зручний у керуванні. Дуже легко і ефективно працює гальмівна система. Він має подвійну кабіну, то набагато просторіше, ніж у попередній", — розповів він.

 

автомобіль

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додав: здавати на брухт стару автівку не будуть, бо ж "ластівка" вже стала рідною:

"Любимо, бережемо її. Хоч вже і є новіший автомобіль, сучасніший, але ми плануємо її лишати. У важкодоступні місця будемо нею їхати. А якщо будуть пожежі складніші, у селі, в населеному пункті, в будинках, то вже будемо сучасним автомобілем, він швидше доїде".

 

автомобіль

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора