A A A K K K
для людей із порушенням зору
Катеринопільська територіальна громада
Офіційний веб-сайт Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області

Виконавчий комітет розглянув питання перейменування топонімів та схвалив проекти рішень чергового пленарного засідання сесії

Дата: 12.01.2024 16:03
Кількість переглядів: 49

 Вчора, 11 січня  у приміщенні селищної ради відбулося перше в 2024 році засідання  виконавчого комітету, яке провів селищний голова Володимир Коваленко.

   Засідання розпочали з вшанування хвилиною мовчання світлої пам'яті  мужніх Героїв–захисників з нашої  Катеринопільської територіальної громади, які загинули в бою від початку повномасштабного вторгнення росії, а також тисяч українців - військових і цивільних, які віддали свої життя за незалежність України, волю та майбутнє українського народу.
   В ході засідання першим було розглянуто питання про пропозиції щодо перейменування вулиць та провулків в населених пунктах Катеринопільської селищної територіальної громади. На виконання Закону України "Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики і деколонізацію топонімії” з 16 листопада по 15 грудня 2023 року проводилось громадське обговорення щодо перейменування вулиць та провулків населених пунктів територіальної громади у формі зустрічі з жителями цих вулиць та провулків, опитування під час цих зустрічей та консультації з громадськістю (з використанням офіційного вебсайту Катеринопільської селищної ради). Результати громадського обговорення були оприлюднені на офіційному вебсайті селищної ради. 
    Тож,  врахувавши пропозиції жителів та комісії з найменування та перейменування вулиць, площ, провулків, парків, скверів та інших об’єктів на території  громади,  члени виконавчого комітету доручили селищному голові внести на розгляд селищної ради подання про перейменування  41 вулиці та провулків громади.
   З метою   належного експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у Катеринопільській селищній територільній громаді  у зимовий період, схвалили проекти рішень селищної ради  про внесення змін до відповідної цільової програми та  до бюджету громади на 2024 рік.
   Під час засідання, враховуючи важливість забезпечення належного соціального захисту населення, також схвалили    проект рішення селищної ради щодо внесення  змін до комплексної  Програми  “Турбота”.
   Далі заслухали та взяли до відома інформацію про стан роботи із зверненнями громадян у апараті Катеринопільської селищної ради та її виконавчого комітету за  2023 рік.
   Наприкінці засідання  члени виконавчого комітету обговорили актуальне  питання щодо необхідності  посилення заходів  безпеки, зокрема  в комунальних  закладах охорони здоров’я і освіти.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора