A A A K K K
для людей із порушенням зору
Катеринопільська територіальна громада
Офіційний веб-сайт Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області

На потреби ЗСУ: кошти на ремонт стадіону у Ватутіному перенаправили

Дата: 27.12.2023 16:16
Кількість переглядів: 42

  Кошти, передбачені за проектом на ремонт стадіону у Ватутіному, перенаправили на фінансування ЗСУ. Про це інформують в Черкаській обласній прокуратурі.

Обласна прокуратура вивчає питання дотримання вимог закону під час здійснення у вересні-жовтні 2023 року одним із департаментів Черкаської ОВА закупівлі робіт з реконструкції стадіону «Шахтар» у м. Ватутіне на понад 13,5 млн грн. Задля максимальної економії та ефективності закупівлі робіт з реконструкції цього об’єкту, а також враховуючи військову агресію росії проти України, Черкаська обласна прокуратура ініціювала здійснення комплексних заходів державного контролю щодо зазначеної закупівлі за державні кошти.

Тож під час засідань робочої групи «Прозорість і підзвітність» при Черкаській ОВА обговорили низку обґрунтованих запитань щодо раціональності використання бюджетних коштів на реконструкцію стадіону.

За результатами спільної роботи, спрямованої на попередження нераціонального використання бюджетних коштів департаментом Черкаської ОВА, ухвалено рішення про перерозподіл залишків субвенцій із державного бюджету на фінансування заходів Прогарами територіальної оборони та облаштування місць  тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб, у тому числі знято фінансування в розмірі майже 4 млн грн з проєкту реконструкції стадіону в м. Ватутіне, які передбачені на 2023 рік.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора