Привітання з Днем працівника державної виконавчої служби
Шановні працівники державної виконавчої служби!
Прийміть найщиріші вітання з професійним святом - Днем працівника державної виконавчої служби!
Виконання судових рішень – це важлива державна справа, яка потребує високої професійної відповідальності та моральних чеснот. Справа, яка працює на благо громадян України та стоїть на захисті їх конституційних прав.
Саме ваша щоденна сумлінна праця та уміння знайти правильні шляхи розв’язання конфлікту на законних засадах, допомагають виконувати ті основні завдання, які щодня постають перед державними виконавцями.
Висловлюємо вам вдячність за сумлінність, неупередженість та здатність знаходити правильні рішення у найскладніших ситуаціях.
У день професійного свята бажаємо міцного здоров’я, щастя, родинної злагоди та подальшої плідної праці на ниві служіння народу. Нехай людська повага і довіра стануть гідним орієнтиром у вашій щоденній роботі.
З повагою,
селищний голова Володимир Коваленко, депутати та виконавчий комітет Катеринопільської селищної ради