Разом допомагаємо наближати Перемогу
Для задоволення потреб держави в умовах правового режиму воєнного стану, забезпечення державного суверенітету, територіальної цілісності та недоторканості України, з метою належного виконання завдання для відсічі збройної агресії російської федерації проти нашої Держави на звернення однієї з військових частин Міністерства оборони України , в складі якої проходять службу наші земляки з Катеринопільської громади, сьогодні на світанку селищний голова Володимир Коваленко передав придбаний за кошти бюджету територіальної громади дороговартісний квадрокоптер (дрон) DJI Mavic З Fly More Combo.
Також до збору допомоги для наших захисників долучилися волонтери з «Теплого фронту» та працівники бібліотеки, руками яких зроблені зимові сітки, ноші, окопні свічки та різдвяні подаруночки - черевички зі смаколиками до свят.
Все це уже прямує на Бахмутський напрямок до наших ЗАХИСНИКІВ!
Дякуємо всім, хто долучився до такої необхідної допомоги нашим неймовірним воїнам!