Катеринопільська територіальна громада
Офіційний веб-сайт Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо перейменування провулків Ломоносова, Гоголя в с. Розсохуватка

Дата: 16.11.2023 17:04
Кількість переглядів: 96

Катеринопільська селищна рада інформує про початок проведення громадського обговорення та внесення пропозиції  щодо перейменування провулків Ломоносова, Гоголя в с. Розсохуватка та запрошує усіх бажаючих жителів с. Розсохуватка долучитись до обговорення даних пропозицій.

Організатор громадського обговорення – Катеринопільська селищна рада.

Пропозиції  щодо перейменування провулка Ломоносова  на провулок Шкільний та провулка  Гоголя  на провулок  Польовий в с. Розсохуватка внесено селищним головою на підставі рекомендації комісії з найменування  та перейменування вулиць, площ, провулків, парків скверів та інших об’єктів на території Катеринопільської селищної територіальної громади.

Громадське обговорення проводиться відповідно  до  Закону України  "Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики  в Україні і деколонізацію топонімії",  рішення Катеринопільської селищної ради від 24.09.2021 № 11-28/VIII "Про підготовку і внесення на розгляд селищної ради питань щодо найменування та перейменування вулиць, провулків, площ, парків, скверів та інших об’єктів на території Катеринопільської селищної територіальної громади" (зі змінами).

Громадське обговорення провести у формі консультацій з громадськістю на офіційному веб-сайті Катеринопільської селищної ради. Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення вносяться в письмовій формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по-батькові та адреси особи, яка їх вносить, протягом 30 календарних днів з моменту оприлюднення цього повідомлення на поштову адресу: 20501, Черкаська обл., смт Катеринопіль, вул. Соборна, 12, тел.:(04742)22104, електронну адресу: sr.kater.ck@ukr.net  або за посиланням: https://ksr.gov.ua/feedback/

Відповідальні особи за організацію проведення громадського обговорення щодо перейменування  провулків Ломоносова, Гоголя в с. Розсоховатка:

начальник відділу містобудування,  архітектури, інфраструктури та житлово – комунального господарства селищної ради – Марина Красніцька;

начальник відділу організаційно-інформаційного забезпечення, запобігання та виявлення корупції апарату селищної ради її виконавчого комітету – Оксана Вишнівська;

начальник відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини –

Олена Адаменко;

староста Розсохуватського старостинського округу – Сергій Москаленко.

Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються.

Громадське обговорення провести у формі зустрічей з жителями: провулків Ломоносова, Гоголя в с. Розсохуватка, для розгляду пропозицій щодо перейменування провулків.

 Зустріч із жителями провулка Ломоносова в с. Розсохуватка  провести       01 грудня 2023 року з 10:00 до 11:00 на вказаному провулку.

Зустріч із жителями провулка Гоголя в с. Розсохуватка  провести                01 грудня 2023 року з 11:00 до 12:00 на вказаному провулку.

Результати громадського обговорення будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Катеринопільської селищної ради за посиланням:                https://ksr.gov.ua/gromadske-obgovorennya-schodo-perejmenuvannya-vulic-provulkiv-14-12-59-14-04-2022/  в строк до 25 грудня 2023 року.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора