Катеринопільська територіальна громада
Офіційний веб-сайт Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць Гагаріна, Ватутіна, Зої Космодем’янської в с. Бродецьке та вулиць Комарова, Чкалова в с. Гуляйполе

Дата: 16.11.2023 16:56
Кількість переглядів: 63

    Катеринопільська селищна рада інформує про початок проведення громадського обговорення та внесення пропозиції  щодо перейменування вулиць Гагаріна, Ватутіна,  Зої Космодем’янської в с. Бродецьке та вулиць Комарова, Чкалова в  с. Гуляйполе та запрошує усіх бажаючих жителів сіл Бродецьке, Гуляйполе долучитись до обговорення даних пропозицій.

Організатор громадського обговорення – Катеринопільська селищна рада.

Пропозиції щодо перейменування вулиці Гагаріна на вулицю Захисників України, вулиці Ватутіна на вулицю Молодіжна, вулиці Зої Космодем’янської на вулицю Зарічна в с. Бродецьке та вулиці Комарова на вулицю Затишна, вулиці Чкалова на вулицю Садова в с. Гуляйполе внесено селищним головою на підставі рекомендації комісії з найменування  та перейменування вулиць, площ, провулків, парків скверів та інших об’єктів на території Катеринопільської селищної територіальної громади.

Громадське обговорення проводиться відповідно до Закону України  "Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики  в Україні і деколонізацію топонімії", постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 № 989 "Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичними особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій", рішення Катеринопільської селищної ради від 24.09.2021 № 11-28/VIII "Про підготовку і внесення на розгляд селищної ради питань щодо найменування та перейменування вулиць, провулків, площ, парків, скверів та інших об’єктів на території Катеринопільської територіальної громади" (зі змінами).

Громадське обговорення провести у формі консультацій з громадськістю на офіційному веб-сайті Катеринопільської селищної ради. Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення вносяться в письмовій формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по-батькові та адреси особи, яка їх вносить, протягом 30 календарних днів з моменту оприлюднення цього повідомлення на поштову адресу: 20501, Черкаська обл., смт Катеринопіль, вул. Соборна, 12, тел.:(04742)22104, електронну адресу: sr.kater.ck@ukr.net або за посиланням: https://ksr.gov.ua/feedback/

Відповідальні особи за організацію проведення громадського обговорення щодо перейменування  вулиць Гагаріна, Ватутіна,  Зої Космодем’янської в          с. Бродецьке та вулиць Комарова, Чкалова в с. Гуляйполе:

начальник відділу містобудування,  архітектури, інфраструктури та житлово – комунального господарства селищної ради – Марина Красніцька;

начальник відділу організаційно-інформаційного забезпечення, запобігання та виявлення корупції апарату селищної ради її виконавчого комітету – Оксана Вишнівська;

начальник відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини селищної ради – Олена Адаменко;

староста Гуляйпільського старостинського округу – Микола Піщаний.

Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються.

Громадське обговорення провести у формі зустрічей з жителями: вулиць Гагаріна, Ватутіна,  Зої Космодем’янської в с. Бродецьке та вулиць Комарова, Чкалова в с. Гуляйполе, для розгляду пропозицій щодо перейменування вулиць.

 Зустріч із жителями вулиці Гагаріна в с. Бродецьке  провести  20 листопада 2023 року з 10:00 до 12:00 на вказаній вулиці.

Зустріч з жителями вулиці Зої Космодем’янської  в с. Бродецьке провести    20 листопада 2023 року з 12:00 до 12:30 на вказаній вулиці.

Зустріч з жителями вул. Ватутіна в с. Бродецьке провести 20 листопада 2023 року з 12:30 до 13:00 на вказаній вулиці.

Зустріч з жителями вул. Комарова в с. Гуляйполе  провести 20 листопада 2023 року з 13:00 до 14:00 на вказаній вулиці.

Зустріч з жителями вул. Чкалова в с. Гуляйполе  провести 20 листопада 2023 року з 14:30 до 15:00 на вказаній вулиці.

Результати громадського обговорення будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Катеринопільської селищної ради за посиланням:                https://ksr.gov.ua/gromadske-obgovorennya-schodo-perejmenuvannya-vulic-provulkiv-14-12-59-14-04-2022/  в строк до 25 грудня 2023 року.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора