Катеринопільська територіальна громада
Офіційний веб-сайт Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць Гагаріна, Островського, провулків Островського, Ломоносова, 1 травня, Чкалова в с. Петраківка та вулиць Ломоносова, Червона в с. Стійкове

Дата: 16.11.2023 16:52
Кількість переглядів: 28

Катеринопільська селищна рада інформує про початок проведення громадського обговорення та внесення пропозиції  щодо перейменування вулиць Гагаріна, Островського, провулків Островського, Ломоносова, 1 травня, Чкалова в  с. Петраківка та вулиць  Ломоносова, Червона в с. Стійкове та запрошує усіх бажаючих жителів с. Петраківка та с. Стійкове долучитись до обговорення даних пропозицій.

Організатор громадського обговорення – Катеринопільська селищна рада.

Пропозицію щодо перейменування вулиці Гагаріна на вулицю Садова, вулиці Островського на вулицю Зелена, провулка Островського на провулок Степана Бандери, провулка Ломоносова на провулок Захисників України, провулка 1 травня на провулок Небесної Сотні, провулка Чкалова на провулок Вадима Дідківського в  с. Петраківка та вулиці Ломоносова на вулицю Захисників України, вулиці Червона на вулицю Затишна в с. Стійкове внесено селищним головою на підставі рекомендації комісії з найменування  та перейменування вулиць, площ, провулків, парків скверів та інших об’єктів на території Катеринопільської селищної територіальної громади.

Громадське обговорення проводиться відповідно до Закону України  "Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики  в Україні і деколонізацію топонімії",  постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 № 989 "Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичними особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій", рішення Катеринопільської селищної ради від 24.09.2021 № 11-28/VIII "Про підготовку і внесення на розгляд селищної ради питань щодо найменування та перейменування вулиць, провулків, площ, парків, скверів та інших об’єктів на території Катеринопільської селищної територіальної громади" (зі змінами).

Громадське обговорення провести у формі консультацій з громадськістю на офіційному веб-сайті Катеринопільської селищної ради. Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення вносяться в письмовій формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по-батькові та адреси особи, яка їх вносить, протягом 30 календарних днів з моменту оприлюднення цього повідомлення на поштову адресу: 20501, Черкаська обл., смт Катеринопіль, вул. Соборна, 12, тел.:(04742)22104, електронну адресу: sr.kater.ck@ukr.net  або за посиланням: https://ksr.gov.ua/feedback/

Відповідальні особи за організацію проведення громадського обговорення щодо перейменування  вулиць Гагаріна, Островського, провулків Островського, Ломоносова, 1 травня, Чкалова в  с. Петраківка та вулиць Ломоносова, Червона в  с. Стійкове:

начальник відділу містобудування,  архітектури, інфраструктури та житлово – комунального господарства селищної ради – Марина Красніцька;

начальник відділу організаційно-інформаційного забезпечення, запобігання та виявлення корупції апарату селищної ради її виконавчого комітету – Оксана Вишнівська;

начальник відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини селищної ради – Олена Адаменко;

староста Петраківського старостинського округу – Володимир Соколюк.

Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються.

Громадське обговорення заплановано провести у формі зустрічей з жителями: вулиць Гагаріна, Островського, провулків Островського, Ломоносова, 1 травня, Чкалова в  с. Петраківка та вулиць Ломоносова, Червона в с. Стійкове, для розгляду пропозицій щодо перейменування вулиць та провулків.

 Зустріч із жителями вулиці Гагаріна в Петраківка  провести  30 листопада 2023 року з 10:00 до 10:30 на вказаній вулиці.

Зустріч з жителями вулиці Островського в с. Петраківка провести 30 листопада 2023 року з 10:30 до 11:00 на вказаній вулиці.

 Зустріч з жителями провулка Островського в с. Петраківка провести 30 листопада 2023 року з 11:00 до 11:30 на вказаному провулку.

Зустріч з жителями провулка Ломоносова в с. Петраківка  провести 30 листопада 2023 року з 11:30 до 12:00 на вказаному провулку.

Зустріч з жителями провулка 1 травня в с. Петраківка провести 30 листопада 2023 року з 12:00 до 12:30 на вказаному провулку.

Зустріч з жителями провулка Чкалова в с. Петраківка  провести 30 листопада 2023 року з 12:30 до 13:00 на вказаному провулку.

Зустріч із жителями вулиці Ломоносова  в Стійкове  провести  30 листопада 2023 року з 14:00 до 14:30 на вказаній вулиці.

Зустріч із жителями вулиці Червона  в Стійкове  провести  30 листопада 2023 року з 14:30 до 15:00 на вказаній вулиці.

Результати громадського обговорення будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Катеринопільської селищної ради за посиланням:                https://ksr.gov.ua/gromadske-obgovorennya-schodo-perejmenuvannya-vulic-provulkiv-14-12-59-14-04-2022/  в строк до 25 грудня 2023 року.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора