A A A K K K
для людей із порушенням зору
Катеринопільська територіальна громада
Офіційний веб-сайт Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць Гагаріна, Ватутіна в с. Гончариха та вулиці Ватутіна в с. Ромейково

Дата: 16.11.2023 16:46
Кількість переглядів: 29

Катеринопільська селищна рада інформує про початок проведення громадського обговорення та внесення пропозиції  щодо перейменування вулиць Гагаріна, Ватутіна в  с. Гончариха та вулиці Ватутіна в с. Ромейково та запрошує усіх бажаючих жителів с. Гончариха та с. Ромейково долучитись до обговорення даних пропозицій.

Організатор громадського обговорення – Катеринопільська селищна рада.

Пропозиції  щодо перейменування вулиці Гагаріна на вулицю Захисників України, вулиці Ватутіна на вулицю Центральна в с. Гончариха та вулиці Ватутіна на вулицю Центральна в с. Ромейково внесено селищним головою на підставі рекомендації комісії з найменування  та перейменування вулиць, площ, провулків, парків скверів та інших об’єктів на території Катеринопільської селищної територіальної громади.

Громадське обговорення проводиться відповідно до Закону України  "Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики  в Україні і деколонізацію топонімії",  постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 № 989 "Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичними особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій", рішення Катеринопільської селищної ради від 24.09.2021 № 11-28/VIII "Про підготовку і внесення на розгляд селищної ради питань щодо найменування та перейменування вулиць, провулків, площ, парків, скверів та інших об’єктів на території Катеринопільської селищної територіальної громади" (зі змінами).

Громадське обговорення провести у формі консультацій з громадськістю на офіційному веб-сайті Катеринопільської селищної ради. Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення вносяться в письмовій формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по-батькові та адреси особи, яка їх вносить, протягом 30 календарних днів з моменту оприлюднення цього повідомлення на поштову адресу: 20501, Черкаська обл., смт Катеринопіль, вул. Соборна, 12, тел.:(04742)22104, електронну адресу: sr.kater.ck@ukr.net  або за посиланням: https://ksr.gov.ua/feedback/

          Відповідальні особи за організацію проведення громадського обговорення щодо перейменування  вулиць Гагаріна, Ватутіна в  с. Гончариха та вулиці Ватутіна в с. Ромейково:

начальник відділу містобудування,  архітектури, інфраструктури та житлово – комунального господарства селищної ради – Марина Красніцька;

начальник відділу організаційно-інформаційного забезпечення, запобігання та виявлення корупції апарату селищної ради її виконавчого комітету – Оксана Вишнівська;

начальник відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини селищної ради – Олена Адаменко;

староста Гончариського старостинського округу – Тетяна Трохименко.

Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються.

Громадське обговорення  провести у формі зустрічей з жителями: вулиць Гагаріна, Ватутіна в  с. Гончариха та вулиці Ватутіна в с. Ромейково, для розгляду пропозицій щодо перейменування вулиць.

Зустріч із жителями вулиці Гагаріна в Гончариха  провести  23 листопада 2023 року з 10:00 до 11:00 на вказаній вулиці.

Зустріч з жителями вулиці Ватутіна в с. Гончариха провести 23 листопада 2023 року з 11:00 до 12:00 на вказаній вулиці.

 Зустріч з жителями вулиці Ватутіна в с. Ромейково провести 23 листопада 2023 року з 12:00 до 13:00 на вказаній вулиці.

Результати громадського обговорення будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Катеринопільської селищної ради за посиланням: https://ksr.gov.ua/gromadske-obgovorennya-schodo-perejmenuvannya-vulic-provulkiv-14-12-59-14-04-2022/  в строк до 25 грудня 2023 року.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора