Катеринопільська територіальна громада
Офіційний веб-сайт Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області

Міжнародний економічний форум-2023: Черкащина відкрита до співпраці

Дата: 13.11.2023 11:14
Кількість переглядів: 85

Фото без описуМільйонні інвестиції в переробку, сотні робочих місць, податки до бюджету громад. Про свої плани на нові інвестпроекти розповіли учасники Черкаського міжнародного економічного форуму-2023.  Наміри закріпили у відповідних меморандумах. 

Зокрема, меморандум про співпрацю підписали начальник Черкаської обласної військової адміністрації Ігор Табурець та голова наглядової ради EFI Group Ігор Ліскі. За ним, в області вже наступного року планують почати будівництво нового потужного переробного підприємства.

Фото без опису– Ми всі знаємо, що Черкащина – аграрний регіон, але цього замало, – зазначив керманич області. – Потрібно йти далі і розвивати переробку. Насамперед, глибинну переробку. Я думаю, всі розуміють значимість цього кроку та очевидні переваги – як з погляду доходів, так і логістики. Навесні цього року в нас була робоча зустріч із представниками EFI Group щодо їхніх планів розвитку та інвестиційних зацікавленостей у регіоні. Ми тоді оглядали виробничі потужності компанії Beehive. Зайшла мова про готовність відкриття додаткових бізнес-проектів на Черкащині. А сьогодні ми підписали меморандум про співпрацю щодо будівництва нового виробництва.

EFI Group спеціалізується на будівництві підприємств із «нуля», каже голова її наглядової ради Ігор Ліскі. Працюють в індустріальній галузі з агровиробництва та переробки. Обрали Черкащину, адже тут знайшли сприятливі умови.  

На Черкащині відбувся міжнародний економічний форум– Обираючи майбутню локацію для розміщення виробництва, керуємося, насамперед, наявністю логістичних переваг, сировинним ринком і людським потенціалом, – відзначив Ігор Ліскі. – Однак не менш важливим є відносини з обласною владою та громадою, де плануємо розвиватися. На Черкащині ми знайшли всі необхідні для цього умови. Тут ми маємо повне розуміння та підтримку. І це стало визначальним фактором при виборі місця будівництва заводу.

В області беруть курс на глибинну переробку та технологізацію виробництва. На цьому наголосив очільник Черкащини Ігор Табурець. Ці прагнення учасники економічного форуму закріпили у меморандумі про партнерство щодо розробки та реалізації проекту «Черкаська індустріальна економіка». Підписантами цього документу стали засновник холдингу UFuture Василь Хмельницький, голова наглядової ради EFI Group Ігор Ліскі та інші потужні гравці ринку.

Фото без описуФото без опису– Цілком очевидно, що сьогодні є запит на науково місткі технології в усіх сферах господарювання – від переробки аграрної продукції до виготовлення дронів, і ми готові запропонувати всі умови, зокрема й для розвитку цього напряму, – наголосив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець. – Потрібно говорити тільки про інструменти. І одним із таких інструментів, очевидно, є створення промислових парків. У регіоні є декілька готових пропозицій для реалізації в короткій перспективі. Бізнесу нині потрібно бути наполегливим, як ніколи. Владі регіону – відкритою до взаємодії та конкретних кроків. І це мій принцип роботи в ОВА. А місцеві громади взагалі повинні за руку ловити таких інвесторів і питати, чим їм допомогти. 

Нагадаємо, в п’ятницю в області відбулася масштабна бізнес-подія – економічний форум. Він об’єднав представників провідних українських та іноземних компаній, міжнародних організацій та фондів, потенційних інвесторів і партнерів.

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах:


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора