Напередодні відзначення Дня визволення України від фашистських загарбників.
Дата: 27.10.2023 12:27
Кількість переглядів: 103
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/34393423/4ca337bd1e1ff37cd1c6e03804ed29fc.jpg)
Участь у заходах взяли селищний голова Володимир Коваленко, працівники селищної ради та голова Організації ветеранів України територіальної громади Микола Поліщук.
Саме сьогодні ми із сумом і гіркотою згадуємо про події Другої світової війни, які мали трагічні наслідки для кожної української родини. І скільки б не минуло часу, ми завжди будемо пам’ятати, якою жахливою є війна і якою високою ціною дається Перемога. ![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/34393423/371ca3495b114ec4ccea255c07a5516e.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/34393423/371ca3495b114ec4ccea255c07a5516e.jpg)
У цей день віддаємо шану всім тим, хто у жорстокій битві захищав рідну українську землю та наближав день Перемоги. Ми пишаємося нашими ветеранами і пам’ятаємо їх подвиги заради свободи, заради рідної України, заради життя на землі.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/34393423/09ac5d0da1f53f03568454e3efdf73f1.jpg)
Народ, який пам’ятає звитяги своїх предків — непереможний.
Шануймо світлу й вічну пам’ять про всіх загиблих воїнів-визволителів!![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/34393423/dcf6f20a21a7c6af1c85404761cb7fcb.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/34393423/dcf6f20a21a7c6af1c85404761cb7fcb.jpg)