Катеринопільська територіальна громада
Офіційний веб-сайт Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області

Акцент на досвід і виклики минулого року, – Ігор Табурець про підготовку до опалювального сезону в області

Дата: 17.10.2023 16:34
Кількість переглядів: 102

Фото без опису

Черкащина технічно готова до початку опалювального сезону. Усі заплановані ремонтно-регламентні роботи виконані. Тепловики отримали підписані акти готовності своїх господарств. Про це розповів начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець в ефірі «Українського радіо».

Як він зауважив, опалювальний сезон розпочинається в кожному населеному пункті індивідуально. Температурні показники вже дозволяють стартувати.

– Рішення ухвалюють органи місцевого самоврядування, – додав Ігор Табурець. –  Слідкуйте за їхніми повідомленнями. Перша черга – лікарні, школи, садочки. Далі – житлові будинки.

Теплопостачальні підприємства області продовжуватимуть надавати послуги з гарячого водопостачання та постачання теплової енергії населенню за тарифами, що діяли станом на 24.02.2022. Це регламентує відповідний закон.

Підприємствами ЖКГ спільно з тергромадами розроблені плани реагування на випадок виникнення надзвичайних ситуацій, зокрема пов’язаних із можливими відключеннями електроенергії.

– Кожен знає, як діяти, – наголосив Ігор Табурець. – Створено необхідний матеріально-технічний резерв на випадок ліквідації надзвичайних ситуацій. Також теплопостачальні підприємства області, особливо їхні критичні об’єкти, на 95% забезпечені джерелами резервного живлення. Робота в цьому напрямі продовжується.

Також на сьогодні ми маємо на обліку вже 202 пункти незламності по області. 195 працюють, 7 готові до роботи.

–   Наразі більшість пунктів працюють у робочі години, –  пояснив Ігор Табурець. – За потреби перейдуть у режим цілодобово. У пунктах незламності можна зігрітися, зарядити гаджети чи скористатися зв’язком. Під час минулого опалювального сезону там було надано допомогу для понад 15 тисяч жителів області.

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах:


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора