Катеринопільська територіальна громада
Офіційний веб-сайт Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області

Селищний голова Володимир Коваленко взяв участь у зустрічі, яка відбулась у Звенигородській РВА, де обговорювались питання, які стосувались місцевих бюджетів та їх наповнення

Дата: 11.10.2023 17:40
Кількість переглядів: 77

Фото без опису Фото без опису

Селищний голова Володимир Коваленко разом з начальником відділу фінансів, економічного розвитку та інвестицій селищної ради Альоною Радзівіл взяли участь у зустрічі, яка відбулась у Звенигородській районній військовій адміністрації під головуванням першого заступника голови Черкаської обласної державної адміністрації Наталії Кравченко   Також  участь в цій зустрічі взяли представники Департаменту фінансів обласної державної адміністрації, органів податкової служби, казначейської служби, Державної служби з питань праці, а також керівники місцевих фінансових органів та керівники територіальних громад Звенигородського району .

Тема зустрічі "Місцеві бюджети: інструменти наповнення, пріоритети витрачання".

Зустріч була організована з метою обговорення фінансування та розподілу коштів в місцевих бюджетах.

Нараду відкрив начальник Звенигородської районної військової адміністрації Юрій Піковський. Він наголосив на важливості питань, які обговорюватимуться на зустрічі, та висловив надію на плідний обмін інформацією та досвідом між територіальними громадами.

На нараді були обговорені наступні питання:

1.Стан виконання місцевих бюджетів області та пріоритетні напрями використання бюджетних коштів.

2.Взаємодія з територіальними громадами щодо збільшення податкових надходжень до місцевих бюджетів..

3.Права працівників на безпечну та задекларовану працю та взаємодія з органами місцевого самоврядування.

4.Виконання повноважень Державною казначейською службою в особливому режимі в умовах воєнного стану.

5.Впровадження проєктного підходу, залучення міжнародної технічної допомоги та інших позабюджетних джерел фінансування на розвиток територіальних громад.

6. Напрямки роботи району в забезпеченні пріоритетних напрямів діяльності до кінця року.

Очільник району наголосив на важливість та необхідність досягнення конкретних цілей до закінчення року.

Учасники наради обговорили поточний стан виконання бюджетів місцевих громад району, зокрема відстежили рівень доходів та видатків. Велика увага була приділена визначенню пріоритетних напрямів для ефективного використання бюджетних ресурсів та забезпечення соціально-економічного розвитку громад. Обговорили питання фінансового управління в умовах воєнного стану та необхідність виконання повноважень Державною казначейською службою для забезпечення стабільності та фінансової безпеки району.

Ці обговорення сприятимуть подальшій співпраці між різними рівнями влади та забезпечать більший розвиток місцевих громад району.

Учасники зустрічі акцентували увагу на важливості ефективного управління фінансовими ресурсами та забезпеченні сталого розвитку територіальних громад.

Зустріч об'єднала представників різних громад, які обговорювали питання збільшення надходжень до місцевих бюджетів, а також пріоритети витрат для покращення якості життя місцевих мешканців. Учасники обмінювалися досвідом та висловлювали плани для подальшого розвитку та забезпечення сталого економічного зростання на території району.

На кінець наради Наталія Кравченко виступила та підкреслила важливість правильного і збалансованого використання фінансових ресурсів для підтримки розвитку громад та підвищення їх якості життя. Вона закликала до плідної співпраці та використання набутих знань для досягнення загальних цілей розвитку області.

Зустріч була важливим інструментом для спільного вирішення питань місцевих бюджетів і сприяє покращенню управління фінансами на рівні територіальних громад.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора