Катеринопільська територіальна громада
Офіційний веб-сайт Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області

Шановні військовослужбовців військ зв’язку Збройних Сил України!

Дата: 08.08.2023 16:00
Кількість переглядів: 47

Фото без опису   Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята - Дня військ зв'язку Збройних Сил України.
Цей вид військ є важливою ланкою української армії: на їх плечах лежать обов'язки щодо налагодження каналів комунікації та своєчасної передачі інформації на місця. Саме від оперативності військ зв'язку багато в чому залежить успіх тієї чи іншої військової операції. Нині військовий зв'язок – це технічна основа ЗСУ, а воїни-зв’язківці по праву належать до інтелектуальної еліти героїчного Українського війська. Якісний зв'язок - запорука перемоги.
У спеку та холод, вдень і вночі, під кулями, завдяки воїнам-зв’язківцям проведено чимало успішних військових операцій на передовій. Саме завдяки роботі зв’язківців наші бойові підрозділи оперативно отримують важливу інформацію, випереджають дії агресора та руйнують підступні ворожі плани. Вони тягнуть кілометри дротів, крутять антени, виставляють камери. І завжди мають в голові надскладні схеми комунікацій.
З нагоди свята висловлюємо глибоку шану і вдячність ветеранам військ зв’язку, працівникам Збройних Сил України та членам сімей військовослужбовців, усім тим, хто своєю працею піднімає авторитет і примножує традиції військ зв’язку.
Добра Вам, злагоди й оптимізму, здоров’я та родинного благополуччя, нових успіхів в ім’я розвитку України та зміцнення її обороноздатності.
Слава ЗСУ!
Слава Україні!
З повагою,
селищний голова Володимир Коваленко,
депутати та виконавчий комітет Катеринопільської селищної ради

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора