Катеринопільська територіальна громада
Офіційний веб-сайт Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області

На доручення Уряду вже розпочались перевірки готовності Центрів незламності до зими

Дата: 07.08.2023 09:54
Кількість переглядів: 67

Фото без опису    Україна продовжує підготовку до осінньо-зимового періоду. На доручення Уряду вже мали розпочатись перевірки готовності Центрів незламності до зими. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

«Місцева влада та інші відповідальні відомства мають вже зараз подбати, аби центри були підготовлені та забезпечені всім необхідним. Це безпека та впевненість людей», — наголосив Глава Уряду.

Окремо Денис Шмигаль звернув увагу на питання безпеки в школах у зв’язку з початком навчального року.

«Мають бути якісні, комфортні та надійні укриття. Гроші на це Уряд виділив. Також розроблені типові проекти дитсадків та шкіл, які враховують сучасні вимоги щодо безпеки, безбар’єрності та енергоефективності. Органи місцевого самоврядування можуть безкоштовно скористатися цими проектами та заощадити кошти й час на розробку документації», — зауважив Прем’єр-міністр.

Як підкреслив Денис Шмигаль, у червні цього року окремих керівників на місцях було звільнено через загалом неналежний стан укриттів. Уряд дав доручення знову провести перевірки сховищ: «Там, де нічого зі станом укриттів не змінилося, будуть кадрові рішення».


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора