A A A K K K
для людей із порушенням зору
Катеринопільська територіальна громада
Офіційний веб-сайт Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області

На Черкащині презентували онлайн-платформу для ветеранів та їхніх рідних

Дата: 04.08.2023 16:14
Кількість переглядів: 75

Мінімум часу на пошук необхідної інформації – максимум результату. В області запустили  платформу «Черкаський вимір» для ветеранів та їхніх близьких: https://ukrveteran.ck.gov.ua/

Презентація сайту відбулася на Регіональному ветеранському форумі. Як зауважив начальник Черкаської ОВА, доступність і вичерпність – те, чим керувалися, створюючи та наповнюючи його.

– Усю необхідну інформацію зібрано й упорядковано в одному місці, – розповів Ігор Табурець. – Платформа містить алгоритми пошуку зниклих безвісти, набуття статусу ветерана війни, переліки пільг як державного рівня, так і в розрізі наших тергромад, медична допомога та реабілітація, пенсійне забезпечення, професійна освіта, започаткування власної справи, грантові можливості та багато інших інструментів.

Допомагала в реалізації цього проекту компанія McLaut.  Керманич області подякував усім, хто долучився до створення онлайн-платформи.

Нагадаємо, напередодні в Черкасах відбувся Регіональний ветеранський форум. На ньому начальник ОВА Ігор Табурець озвучив ключові напрями роботи з ветеранами в регіоні.

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах:


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора