A A A K K K
для людей із порушенням зору
Катеринопільська територіальна громада
Офіційний веб-сайт Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області

Чого чекати від першого тижня серпня на Черкащині розповіли синоптикии

Дата: 01.08.2023 14:15
Кількість переглядів: 29

    При домінуванні західного атмосферного процесу початок серпня прогнозується вологим. 1 та 2 серпня тон погодним умовам задаватимуть атмосферні фронти. У зоні їх впливу виникнуть сприятливі умови для циклонічної діяльності, що стане причиною високої ймовірності зливових дощів та гроз. Температура вночі 14-19º, вдень 21-26º.

За чисельними прогностичними моделями, ввечері 2 серпня атмосферний фронт покине наш регіон, опади припиняться, хмарність зменшиться. Температура вночі 15-20º, вдень 26-31º.

У другій половині тижня західний процес зміниться на східний, і у наш регіон почне надходити повітря із Середньої Азії. 4-6 серпня буде спекотно. Сухе континентальне повітря зведе до мінімуму ймовірність дощів та подарує «тропічну погоду» з температурою вночі 15-20º, вдень 28-33º.

Такі погодні умови сприятимуть зростанню показника пожежної небезпеки до надзвичайного – 5 класу у лісах і на полях області, накопиченню шкідливих домішок в атмосферному повітрі та зменшення вологи у верхніх шарах ґрунту.

Із 7 серпня ініціативу у керуванні погодою перехопить циклон з південного сходу, що виявиться у збільшенні хмарності та грозових дощів.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора