A A A K K K
для людей із порушенням зору
Катеринопільська територіальна громада
Офіційний веб-сайт Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету

Дата: 29.07.2023 14:00
Кількість переглядів: 42

Фото без опису  25 липня в залі засідань Катеринопільської селищної ради відбулося чергове засідання виконавчого комітету, участь в якому взяли керівники комунальних підприємств та закладів, структурних підрозділів селищної ради. Засідання розпочали із вшанування пам’яті загиблих Героїв-земляків, захисників України та жертв війни хвилиною мовчання.
На початку засідання члени виконавчого комітету заслухали інформацію начальника відділу фінансів, економічного розвитку та інвестицій селищної ради Альони Радзівіл щодо виконання бюджету Катеринопільської селищної територіальної громади за І півріччя 2023 року.
За звітними даними загальний обсяг надходжень бюджету територіальної громади склав 73 723,9 тис. грн., що становить 109,1 відсотка затверджених розписом планових показників.Фото без опису
В ході засідання також було заслухано інформацію про хід виконання комплексної Програми "Турбота" на 2021-2025 роки, яку представила присутнім заступник селищного голови-начальник відділу соціального захисту населення та охорони здоров'я Ірина Міненко.
Основну увагу зосередили на проекті Програми підтримки регіонів, постраждалих внаслідок агресії російської федерації на 2023-2025 роки. Основною метою цього документу є участь Катеринопільської територіальної громади у державному проекті "Пліч-о-пліч" з Херсонщиною. Це проект відновлення на рівні громада – громаді, регіон - регіону. Він передбачає зокрема відновлення житлових будинків та прибудинкових споруд у населених пунктах, що постраждали від ворожих обстрілів та бомбардувань починаючи з 24 лютого 2022 року, громадян, які втратили житло внаслідок підриву Каховської ГЕС, шляхом придбання будівельних матеріалів для його відновлення, проведення ремонту приміщень, будівель і споруд та інженерно-технічних систем (водо-, тепло-, електропостачання та ін.), забезпечення продуктами харчування, одягом, запасами питної води. Головним завданням реалізації програми є: забезпечення життєдіяльності мешканців постраждалих районів, вирішення їх соціальних проблем. На фінансування цієї Програми заплановано виділити 368 тис. грн.
Члени виконавчого комітету також схвалили до розгляду на черговій сесії селищної ради проекти рішень щодо внесення змін до програм соціально-економічного розвитку, соціального захисту, охорони здоров’я, цивільного захисту, територіальної оборони та забезпечення громадського порядку, а також щодо змін до бюджету громади на 2023 рік, якими передбачено фінансування невідкладних питань.
В ході засідання розглянуто ряд інших питань, зокрема заслухано інформацію про стан роботи із зверненнями громадян у апараті Катеринопільської селищної ради та її виконавчого комітету за І півріччя 2023 року.
Після розгляду всіх питань порядку денного селищний голова Володимир Коваленко закрив засідання, подякувавши всім за роботу.
 
 
 
 
 

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора