Відбулося засідання комісії з питань надання одноразової грошової допомоги за рахунок бюджету Катеринопільської селищної ради.
Дата: 28.07.2023 14:13
Кількість переглядів: 52
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/34393423/5a5401a0eebc3caa687e598bd7954ade.jpg)
В ході засідання було розглянуто 6 заяв громадян та прийнято рішення щодо надання одноразової грошової допомоги 5 заявникам для лікування та 1 особі, що опинилася в складних життєвих обставинах, на поліпшення матеріального становища.