Катеринопільська територіальна громада
Офіційний веб-сайт Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області

Привітання з Днем медичного працівника.

Дата: 27.07.2023 20:18
Кількість переглядів: 49

Фото без опису   З нагоди Дня медичного працівника селищний голова Володимир Коваленко особисто привітав колективи медичних закладів Катеринопільської багатопрофільної лікарні та Катеринопільського центру первинної медико-санітарної допомоги з професійним святом.
У своєму вітальному слові селищний голова відмітив, що найбільший скарб для людини – її життя та здоров’я. Оберігаючи його, медичні працівники нашої Катеринопільської громади у важких умовах сьогодення, розкривають свої людські і професійні якості, демонструють нам приклади професіоналізму, витримки, самовідданості, а також впевнено тримають свій медичний фронт.
Селищний голова висловив слова щирої вдячності та побажав працівникам галузі і їх родинам доброго здоров’я, щастя, добробуту, благополуччя, успіхів у нелегкій благородній справі, мирного неба та скорішої Перемоги.
Подяки Катеринопільської селищної ради колективам медичних закладів Володимир Коваленко вручив їх керівникам Людмилі Борецькій та Олені Пироженко.
Також, селищний голова передав від депутата обласної ради Олександра Коваленка щирі вітання зі святом та сертифікат на суму 15 000 грн. для облаштування місця встановлення потужного генератора, який нещодавно отримала лікарня від благодійної організації.
Нагадаємо, згідно з Указом Президента України від 13 червня 2023 року День медичного працівника в Україні щороку відзначатимуть 27 липня.

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора