Катеринопільська територіальна громада
Офіційний веб-сайт Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області

Із 1 серпня стартує сертифікація серед учителів-предметників

Дата: 25.07.2023 16:07
Кількість переглядів: 40

Фото без опису   1-11 серпня триватиме реєстрація для участі в сертифікації вчителів математики та української мови і літератури, які забезпечують реалізацію нового Державного стандарту на першому циклі базової загальної середньої освіти та мають стаж педагогічної роботи два та більше років.

Сертифікація педагогічних працівників серед учителів математики та української мови і літератури проводиться вперше. Цьогоріч у ній можуть взяти участь по 500 педагогів кожної з зазначених спеціальностей, зареєструвавшись через вебсайт Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО).

Основний етап реєстрації відбуватиметься 1-7 серпня в межах граничної кількості, визначеної для кожної області. Квоти, що не будуть використані протягом цього періоду, підсумуються в загальну граничну кількість та будуть застосовані в додатковому, загальноукраїнському, етапі реєстрації 8-11 серпня.

Після успішної реєстрації учасники будуть допущені до першого етапу сертифікації — незалежного тестування, яке проводить УЦОЯО за програмами для вчителів математики та української мови та літератури. Наступні два етапи — самооцінювання учасниками сертифікації власної педагогічної майстерності та вивчення практичного досвіду роботи учасників сертифікації — організовує Державна служба якості освіти України.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора