Катеринопільська територіальна громада
Офіційний веб-сайт Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області

В областях сформовано 312 мобільних вакцинальних бригад для проведення щеплень проти кору для дітей

Дата: 24.07.2023 15:36
Кількість переглядів: 50

Фото без опису   В Україні триває загальнонаціональна кампанія з «наздоганяючої вакцинації» проти кору для дітей, які внаслідок зміни місця проживання, тимчасового виїзду за кордон чи інших обставин пропустили планові щеплення.

Загалом, понад 260 тисяч дітей потребують надолужити щеплення проти кору в ході вакцинальної кампанії. Це діти віком від 2 до 16 років. Одна дитина, яка захворіла на кір, може інфікувати 7-9 дітей, які не мають імунітету.

Щеплення проти кору проводять у всіх областях країни. Вакцинувати дитину та перевірити вакцинальний статус можна у сімейного лікаря. Інформацію щодо роботи мобільних бригад з вакцинації у конкретному населеному пункті можна дізнатись у центрах контролю та профілактики хвороб та департаментах охорони здоровʼя в областях.

В області вже відкрито 306 пунктів щеплень і 14 центрів масової вакцинації, працюють 14 мобільних бригад. Детальніше про це читайте тут: На Черкащині  триває кампанія з імунізації проти кору

Вакцина КПК – це складна вакцина, вона захищає одразу від трьох інфекцій – кір, паротит, краснуха. Тому вакцинація саме двома дозами буде формувати повноцінний імунітет проти саме цих трьох типів інфекційних захворювань.

Нагадаємо, діти віком до 6 років мають отримати одну дозу вакцини. Після 6 – другу. Якщо у шестирічної дитини немає жодного щеплення, проводиться дві вакцинації з інтервалом у місяць.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора