В Катеринопільській територіальній громаді відбулася діалогова зустріч на тему: "Чому ми змушені оптимізувати заклади освіти?"
Дата: 08.07.2023 11:54
Кількість переглядів: 75
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/34393423/b274b769922929cdb8c34e94ab7af6d4.jpg)
Участь в діалозі взяли працівники закладів освіти територіальної громади, батьки учнів, представники громадкості й Катеринопільської селищної ради та регіональна координаторка проєкту "Лабораторія творчих діалогів в громадах" в Черкаській області Любов Ропало.
В ході діалогу було обговорено демографічну ситуацію, що склалася протягом минулих років на території громади, основні важливі напрямки в оптимізації закладів освіти, виклики, які виникають у ході реалізації даного питання, та можливі шляхи знаходження компромісних рішень. ![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/34393423/4975f1789b355b5903ade2b496c8f270.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/34393423/4975f1789b355b5903ade2b496c8f270.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/34393423/ad50af8f82ebeb782936260d1501f18a.jpg)
Кожен охочий міг вільно висловити свою думку щодо питання оптимізації освітніх закладів та внести свої пропозиції. Діалогова зустріч пройшла в доброзичливій атмосфері, учасники були активними та ініціативними.
Підводячи підсумки діалогової зустрічі, присутні дійшли висновку, що оптимізація закладів освіти є складним питанням, над яким ще потрібно працювати.