У Катеринопільському ліцеї №2 відкрито меморіальну дошку загиблим Героям-землякам
Дата: 30.06.2023 10:19
Кількість переглядів: 105
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/34393423/1f7e4f7dd65cea99bd0e3c13db548a03.jpg)
Павлу ЗАХАРОВУ,
Сергію НАЙДЕНКУ,
Віталію МАНДРИЦІ,
Володимиру ДРАНОМУ,
Руслану ТИМЧУКУ,
Віктору ТОВТУ,
Олександру РАДНЯНОМУ,
Владиславу ЗАДВЕРНЮКУ, Роману СНІГУРУ.
Участь у скорботному заході взяли рідні загиблих, депутат обласної ради Олександр Коваленко, селищний голова Володимир Коваленко, працівники ліцею та представники засобів масової інформації.
Розпочавши захід, заступник директора ліцею Павло Фартух у своєму виступі висловив щирі співчуття рідним загиблих Героїв-випускників, а також повідомив, що меморіальна дошка виготовлена за сприяння та фінансової підтримки депутата обласної ради Олександра Коваленка.
Безмежну вдячність загиблим Героям і свої співчуття родинам загиблих воїнів висловили депутат обласної ради Олександр Коваленко та селищний голова Володимир Коваленко.![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/34393423/b04a8ea607115a1b0bdab33e2da1c8d3.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/34393423/b04a8ea607115a1b0bdab33e2da1c8d3.jpg)
В ході заходу вчителі навчального закладу зі сльозами на очах ділились своїми спогадами про Героїв та їх шкільні роки. Доземно вклонялись батькам за виховання синів-патріотів, справжніх оборонців рідної землі...
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/34393423/2c190410377fbe6629d305eec5dc057a.jpg)
Почесне відкриття пам’ятної дошки воїнам здійснили рідні загиблих захисників.
Присутні хвилиною мовчання і покладанням квітів до меморіальної дошки вшанували світлу пам'ять Героїв-земляків та усіх воїнів, які героїчно загинули у боротьбі за свободу, територіальну цілісніть та єдність України.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/34393423/513c710e36541066233c8338b241a9d6.jpg)