Катеринопільська територіальна громада
Офіційний веб-сайт Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області

ВІДБУЛОСЬ ПОЗАЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Дата: 29.06.2023 11:35
Кількість переглядів: 57

Фото без опису   27 червня у Катеринопільській селищній раді відбулося позачергове засідання виконавчого комітету, яке провів селищний голова Володимир Коваленко. Участь в засіданні взяли керівники комунальних підприємств, закладів, структурних підрозділів селищної ради та старости старостинських округів.
Засідання, як завжди, розпочали з вшанування хвилиною мовчання відважних Героїв-захисників з нашої Катеринопільської територіальної громади, які віддали свої життя за незалежність,суверенітет та тариторіальну цілісність України та всіх загиблих в результаті збройної агресії російської федерації.Фото без опису
Фото без описуНа виконання постанови Кабінету Міністрів України від 09.05.2023 № 470 "Про координаційні центри підтримки цивільного населення", виконавчий комітет утворив координаційний центр підтримки цивільного населення Катеринопільської селищної територіальної громади та затвердив його склад і положення про нього. Основним завданням координаційного центру є підтримка та координація надання допомоги населенню, постраждалому внаслідок збройного конфлікту, зокрема внутрішньо переміщеним особам, ветеранам війни, особам з інвалідністю внаслідок війни, особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, постраждалим учасникам Революції Гідності, членам сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України, іншим постраждалим особам. Створення центру передбачає надання психосоціальної, медичної та правової допомоги постраждалому населенню, забезпечення ефективної взаємодії між органами виконавчої влади, правоохоронними та іншими державними органами, органами місцевого самоврядування, громадськими об’єднаннями, організаціями та установами, що залучають до своєї діяльності волонтерів, волонтерами, представництвами в Україні міжнародних гуманітарних організацій під час вирішення питань щодо соціального захисту, забезпечення житлом та зайнятості постраждалого населення.
В ході засідання члени виконавчого комітету також розглянули й одноголосно схвалили пропозиції щодо перейменування вулиць Гагаріна в с. Луківка та Комарова в смт Катеринопіль. Відповідні рішення внесли на розгляд чергової сесії селищної ради.
Підсумувавши засідання виконавчого комітету, селищним головою Володимиром Коваленком було піднято та обговорено з присутніми керівниками комунальних закладів та старостами старостинських округів ряд важливих питань, що стосувались забезпечення готовності до проведення першочергових заходів у разі виникнення радіаційної аварії, підготовки та вжиття заходів пожежної безпеки у період збору врожаю на території населених пунктів Катеринопільської громади. Також розглянуто можливість долучитися до збору гуманітарної допомоги, зокрема будівельними матеріалами жителям села Іванівка Бериславського району Херсонської області для відновлення зруйнованих внаслідок повені будинків. Адже саме цей населений пункт закріплено за Звенигородським районом для надання гуманітарної допомоги.
 
 

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора