A A A K K K
для людей із порушенням зору
Катеринопільська територіальна громада
Офіційний веб-сайт Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області

22 червня- День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

Дата: 22.06.2023 14:42
Кількість переглядів: 65

Щороку 22 червня наш народ вшановує світлу пам'ять мільйонів українців, життя яких обірвала Друга світова війна.

Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю. В цей день ми згадуємо про тих, хто так і не повернувся з цієї війни, хто кров’ю і потом відстоював нашу перемогу, хто першим прийняв на себе цей страшний удар і про тих, чиї життя були покалічені і зруйновані .

Сьогодні, потерпаючи від військової російської агресії в Україні, ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки. Кращі сини і доньки українського народу знову, зі зброєю в руках, захищають нашу країну, нашу свободу. Українці продемонстрували тоді і показують зараз, силу духу і готовність боронити свої землі.

Тож священним обов’язком кожного із нас є – навіки зберегти пам'ять про тих, хто відстояв зі зброєю в руках наші кордони, наш власний демократичний вибір. Однак ми віримо, що зовсім скоро на нас чекає перемога, яка буде дуже важливою для всього українського народу.

З нагоди цієї події та вшанування пам’яті полеглих воїнів у Другій світовій війні представники Громадської організацї ветеранів України Катеринопільської територіальної громади на чолі з її головою Миколою Поліщуком здійснили покладання вінків до Обеліску Слави та Братської могили на Кутянському кладовищі.

Схилімо голови перед мільйонами невинних жертв, яких забрала війна і низько поклонімося захисникам рідної землі. Згадаймо в цей день у думках і молитвах кожного, хто поклав своє життя на вівтар боротьби за перемогу.

Вічна пам'ять загиблим.

Честь і слава живим Героям!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора