Катеринопільська територіальна громада
Офіційний веб-сайт Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області

Уряд затвердив порядок виплати допомоги для мешканців підтоплених районів Херсонщини та Миколаївщини

Дата: 20.06.2023 09:22
Кількість переглядів: 68

Фото без опису    Під час засідання Уряду 19 червня було затверджено порядок виплати одноразової матеріальної допомоги в розмірі 5 тис. грн для осіб, які мешкають у зоні підтоплення в Херсонській та Миколаївській областях. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Глава Уряду нагадав, що на виплату допомоги постраждалим виділено 560 млн грн.

«Уряд виділив майже 2,5 млрд грн для забезпечення Півдня України питною водою. Ще 980 млн грн з Фонду ліквідації наслідків збройної агресії спрямовано на виплати компенсацій людям, чиї будинки були пошкоджені або зруйновані внаслідок цієї трагедії», — сказав Денис Шмигаль.

Крім того, Кабінет Міністрів під час засідання 19 червня вдосконалив державну систему моніторингу довкілля. Як відзначив Прем’єр-міністр, Держекоінспекція буде здійснювати спостереження в режимі реагування на надзвичайні екологічні ситуації. Це, за його словами, допоможе ефективно відповісти на небачені виклики, які постали перед Україною після катастрофи на Каховській ГЕС.

Водночас Уряд ухвалив порядок управління побутовими відходами в умовах воєнного стану в громадах, де велися або ведуться бойові дії. Він діятиме й під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

«Прописуємо алгоритм дій з облаштування місць тимчасового зберігання сміття з відповідними вимогами екологічної, пожежної безпеки та охорони. Таким чином убезпечимо наші міста та села від захаращення сміттям», — підкреслив Прем’єр-міністр.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора