Привітання дітей з дитячих будинків сімейного типу, сімей опікунів, піклувальників, сімей, які опинились в складних життєвих обставинах, родин внутрішньо переміщених осіб, загиблих військовослужбовців, безвісти зниклих під час участі у збройній агрес
Дата: 02.06.2023 11:32
Кількість переглядів: 62
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/34393423/72a0d4ed8fb177bbe8798f2b84d89d41.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/34393423/122a9b43514f9756a51e562710380edc.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/34393423/413e5659d2b5d56c44680f271f5d291b.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/34393423/7fadfe8e5753f3a03293b97586303980.jpg)
Катеринопільська селищна рада дякує кондитерській фабриці "Білочка" м. Кам'янське Дніпропетровської області за надану благодійну допомогу категорійним дітям нашої територіальної громади у вигляді 30 кг печива.